Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Dermesztő szél c. horrornak...

A Dermesztő szél c. horrornak mi az értelme, miről szól?

Figyelt kérdés

ez egy 2007-es horror, Emily Blunt főszereplésével, aki nagyon jó színész, de ezt a filmjét nemcsak utálom, de nem is értem.

az alaphelyzetből sokkal többet, mást is ki lehetett volna hozni, az operatőr is jó munkát végzett, a baljós hangulat adott, de egy olyan ostoba sztori felé ment el az egész, amit nem is értek, nem tudom értelmezni, miről szól.


máj. 2. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Van két diák, egy srác és egy lány

A lány haza akar menni, a srác elviszi, csak azért mert tetszik neki a lány (A srácnak nincs is útja Delavare felé)

Leternek az autópályáról, egy mellékutra..

Beragadnak a hóba.

Azon a szakaszon régen egy őrült Serif fiatal nőket gyilkolt, valamint valami papok meghagytak ott az erdőben

Az a lényeg, hogy a srác és a lány megpróbálják túlélni az egészet, közben megjelenik az őrült Serif(természetesen a szelleme, és a papok is-ok is szellemek).

Misztikus az egész.

Mikor jön a segítség, visszakerülnek az autóhoz, a segítő rendőr meghal

Végül a srác is meghal valami belső vérzésben a baleset miatt

Amit az őrült Serif szelleme okozott(ez miatt ragadtak be a hóba)

A végén a srác szelleme elvezeti a lányt az erdőn keresztul a benzinkuthoz.

Végülis közel volt, simán megmenekülhettek volna


Ne keresd az értelmét a filmnek, misztikus, szellemes horror(bár nekem nem volt ijesztő)

máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont az a baj, hogy nemcsak buta film, de nem is horrorisztikus.
máj. 2. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer nézhető, de nekem sem a kedvencem.
máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!