Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A DC Comics új projektje, a...

A DC Comics új projektje, a "DCU"/"DC-univerzun" (link alább) lehet majd annyira sikeres, hogy az emberek újra annyira szeressék a szuperhősös filmeket és sorozatokat, mint a 2010-es években, és hogy a DC behozza a Marvel-lel szembeni hátrányát?

Figyelt kérdés

Link 1:


[link]


Link 2:


[link]



ápr. 20. 07:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
5 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az emberek kezdenek belecsömörleni a szuperhősökbe és hamarosan átveszi a helyüket valami más. Én már kb. 2014-ben elkezdtem unni őket, pedig az első Bosszúállók filmet és a Vasembereket nagyon szeretem.
ápr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 20 évben az ötlettelenség (és a cenzúra) miatt a hollywoodi studiók jobb híján elkezdtek minden korábbi mozisikert végtelenített sorozattá alakítani és száz bőrt megpróbálni lehúzni róluk. Magyarán kéne egy hosszabb 10+ évnyi szünet ahhoz hogy az átlagfogyasztók ne legyintsenek már minden új szuperhősös blödlire unott arccal. Mert kizárólag az egyre zsugorodó fanbase és a nagyobb marketing-büdzsé nem fogja kifizetődővé tenni ezeket a produkciókat.
ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézői szempontból kb tök mindegy, hogy ki áll az első helyen. Ne legyünk már annyira agymosottak, hogy akkor jó egy produktum, ha az anyagilag tarol.


Személy szerint unalmasnak és ötlettelennek tartom a szuperhős-hisztit. Jó lenne valami más helyettük.

ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen 1-es,vagy inkább 15 év, amig újabb nemtedék nő fel... nekik talán érdekes lesz
ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!