Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom letölteni a Süsü...

Honnan tudom letölteni a Süsü a sárkány c. mese hangkazettát mp3-ként?

Figyelt kérdés

Tehát nekem arra a hanganyagra lenne szükségem mp3 formátumban, amit kis koromban hallgattam kazettáról.:D


A teljes történet kirajzolódik a hallottakból.

Nem sorozat.

Nincs narrátor (mesélő), csak párbeszédek, hanghatások és énekek. Ezekből derülnek ki az események.


A történet főbb pontjai:

> Süsüt kitagadja a családja, mert csak egy feje van.

> Világgá megy, találkozik emberekkel, mindenki fél tőle.

> Összefut a királyfival, aki nem fél, és segít neki munkát találni. Még mindig mindenki fél Süsütől.

> Zajlanak az események. A királyfi feleségül akarja venni a királylányt, de ahhoz előbb meg kell vívnia a sárkánnyal, mert azt hiszik, hogy Süsü gonosz, és el akarja rabolni a királylányt. Így Süsü meg kell játssza a gonoszt, és a királyfival elszínészkedik, hogy megküzdenek egymással. Persze a mimózalelkű sárkány elbőgi magát, hogy mindenki bántja, így kiderül, hogy a "jó királyfi" és Süsü barátok, meg hogy Süsü jószívű.

> Happy End


2010. okt. 26. 17:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!