Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmet néztétek meg...

Melyik filmet néztétek meg ma, avagy mi volt az első film, amit idén láttatok?

Figyelt kérdés

A kérdés – értelemszerűen –azoknak szól, akik filmeztek ma.


Tudnátok ajánlani, miként foglalnátok össze 2-3 mondatban az élményt?


Én nemrég fejeztem be a Spoorloos (Nyomtalanul) c. 1998-as holland thrillert. Erős kezdés volt. A film remekül építi a feszültséget, annak ellenére, hogy számos ponton szembemegy a műfaj szabályaival. A néző kíváncsiságára alapoz, ami összhangban van a főhős motivációjával is. A befejezés kifejezetten hátborzongató lett.


Szóval bátran ajánlom mindenkinek. Kubrick az egyik legfélelmetesebb filmnek nevezte, amit látott.



jan. 1. 23:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Nem is láttam még az idén filmet.

Tavaly se sokat, kb. annyit nézek egy év alatt, amennyit egy repülőút alatt elém nyomnak. Ott nem tudom másképp agyonütni az időt, de itthon sokkal hasznosabban le tudom magam kötni. Hála az égnek!

jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
#21 Ez is egy nézőpont. Vannak akiket érdekel a filmművészet, ez olyan, mint szeretni az irodalmat vagy a zenét. Akit lelkesedik a filmekért az nyilván igyekszik többet nézni.
jan. 7. 18:53
 23/23 anonim válasza:
Wonka
jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!