Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincsenek már olyan...

Miért nincsenek már olyan filmek mint pl a Waterworld?

Figyelt kérdés

Léteik az, hogy ennyire kifordult magából a világ? Manapság valahogy csak gagyinak ható filmeket látok. Waterworld, Madmax és társai amik nem űbergiga befektetés volt és mégis milyen nagy filmek lettek. Most meg olyat kapunk, hogy Barbi, Oppenheim, Missin impossible és társai. Nem mondom őket rossz filmnek, de valahogy a régiek kismilliószor jobbak voltak. Nézzünk meg egy szomszéd nője mindig zöldebb filmet. Közelébe sincsenek a maiak.

Vagy 27 évesen elértem a már a grumpi régen minden jobb volt életszakaszt?



#film #régen #Waterworld #szomszéd nője mindig zöldebb
2023. dec. 9. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A Waterworld speciel übergiga befektetés volt. És alapvetően tényleg nem volt rossz, de az utolsó fél óra bizony nem volt nagy szám. Ezen kívül viszont régen is voltak bizony rossz filmek, számolatlanul. Persze hogy mi a rossz, arról is lehet vitatkozni, de az átálanos közvelekedés figyelembe véve százszámra készültek szarok.
2023. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Bocs... szóval százszámra születtek szarok. Így hatásvadaszabb. ;)
2023. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

A Waterwold nekem tetszett, viszont a film az bukás volt.


"Nézzünk meg egy szomszéd nője mindig zöldebb filmet. Közelébe sincsenek a maiak."


Ugyan, ezt a filmet nem láttam, de biztos nem közelít meg se minőségileg, se sehogy egy Gladiátort, egy Harry Potter-t, egy Gyűrű urát, egy Hobbitot, egy Karib-tenger kalózait, egy Ben Hurt (tudom, ez nagyon régi), de még szerintem egy Red-et se.


A Madmax szerintem nem nagy szám bemutató alapján.

2023. dec. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
#3 a szomszed nője mindig zöldebb egy vígjáték, így vígjátékokkal érdemes összehasonlítani. Hát nem sok 2010 utáni vigjátékot tudnék mondani ami felveszi vele a versenyt.
2023. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#4

Red

2010. ‧ Akció/Vígjáték ‧ 1 ó 51 p

2023. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

#5 láttam a redet, de mint írtad, te nem láttad a szomszéd nője mindig zöldebbet, ami egyébként sem akcióvígjáték.


A red egyébként nem olyan nagy szám, de tegyük fel hogy neked jobban tetszik (egy olyan filmnél amit nem is láttál) ez akkor is csak 1, nem pedig sok.

2023. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Lassan itt az új Mad Max...
2023. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vígjáték, akció, apokaliptikus akció - az a baj, hogy különböző műfajt és látványvilágot is összekevertél, nehéz kibogozni, hogy Neked milyen is a jó film, viszont apokaliptikus jóval kevesebb volt mindig, amit esetleg tudok még ilyet ajánlani:


Az időgép (2002)

Az elsüllyedt város kincse


Amúgy én műfajtól függetlenül is hasonló véleményen vagyok, szerintem 1970 és 2010 között volt a filmgyártás aranykora, amikor a legtöbb szuperjó film készült, és bár manapság is vannak ilyenek, de már csak alig elszórtan!

2023. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!