Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért egy nappal később kerül...

Miért egy nappal később kerül föl az Ahsoka az itthoni Disney+-ra, mint külföldön?

Figyelt kérdés
Meg akartam nézni a mai új részt, de nem tudtam mert nincs még fönn. Azt hittem valami hiba, de most olvasom hogy nem, itthon tényleg egy nappal később kerül föl mint külföldön. Ennek mi az oka? Azt nem hinném hogy most szinkronizálják... De ha így lenne sem értem attól az angol nyelvű miért nincs fönn, szóval annak biztos nincs köze hozzá. De akkor mi az oka hogy csak holnap kerül föl az új rész?

2023. szept. 5. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Őőőő, mi a hivatalos infó, mikor kerül fel?


Mert ha az a kijelentés, hogy kedden délben, akkor el kell szomorítsalak, ez amerikai idő lesz, azaz itt este 8 lesz akkor amikor ott kedd dél:D

Ezér tnézte a Trónok Harcát mindenki hétfő hajnalban:D

2023. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom, a sorozat premierje keleti parti idő szerint este 9-kor van. Az itt hajnali 3 órát jelent. Mármint a következő nap, szóval holnap. Úgyhogy nyugi.
2023. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mivel a vilag masik felen talan mas idopontba jatszak mint itthon.

Nem mindenhol van 21:40 mint jelenlegi ido szerint magyarorszagon . Ezt hivjak idoeltolodasnak 😅

2023. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg ahoz is kell egy kis idő, hogy leszinkronizálják.
2023. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!