Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kezdi el a 3 'gonosz...

Miért kezdi el a 3 'gonosz vámpír' üldözni a többi vámpírt és a kiscsajt az Alkonyatban?

Figyelt kérdés
És ők mitől rosszak?És a végén a kiscsaj barátnője az egyik 'gonosz vámpír' volt? Az a zárójelenete? Ha igen,akkor mi értelme van?
2009. jan. 1. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A gonosz vámpírok azért gonoszak, mert ők emberi véren élnek, azzal táplálkoznak. Azért kezdik üldözni a csajt, mert ő ember és nagyon jó az 'illata'. Mivel pedig egyik gonosz vámpír vadász, ezért ez az élete... A kihívások, amik a "préda" elfogása jelent számára. A gonosz vámpír nem volt a csaj barátnője... Meg semmi. Csak feltűnt a végén a bál helyszínén. Valószínűleg könyvek szempontjából a második részre utal, ugyanis az első rész végén ilyen esemény nem történt. A nő megjelenése csak egy újabb ok arra, hogy itt bizony még korántsem ért véget a történet...
2009. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ja meg még valami: a végén a kórházban azt mondja a vámpír,hogy ne legyenek együtt a csajjal. Aztán táncolnak meg minden. Akkor most egymáséi lesznek?
2009. jan. 1. 14:42
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondta a srác, h legjobb lenne ha nem lennének együtt, stb... Ő annyira szereti, hogy akár el is menne a közeléből csakhogy biztonságban legyen. A csajszi viszont szereti, nem akarja őt elveszíteni (mondjuk a pasi sem a csajt :D)... Meg is beszélik, mondja is a srác, hogy akkor nem fogja elhagyni... Ugyanúgy folytatják a kapcsolatukat és igazából összejöttek. Már a film közepe felé legalább. :D Viszont hogy a második részben mi lesz, az más tészta... :P
2009. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem akarom újabb kérdéssel tarkítani az oldalt,

de Edward végül átváltoztatta vámpírrá Bellát? Ha nem, akkor miért nem???

2009. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És tánc közben a végén milyen gonosz vámpír jelent meg? Ott csak Jacob adta át az apja üzenetét Bellának nem?
2009. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Edwardnak az az elmélete csakúgy mint a családjának, hogy csak akkor változtat át, ha az illető a halálán van, ugyanis az átváltozás 3 napig tart és rendkívüli fájdalommal jár... Az első rész végén könyvben és filmben egyaránt még nem változtatja át a Bellát. A következő részekről nem nyilatkozok. Ha nagyon érdekel utánna lehet olvasni, de én nem akarok spoilerezni...


A végén az a gonosz vámpír jelent meg, aki legelőször is ott volt a 3 gonosz között. Vagyis Victoria. A könyvbe viszont tényleg csak Jacob van ott, a filmbe viszont valószínűleg belecsempésztek valamit a 2. részből...

2009. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jah, értem, köszi:) Akkor azért nem értettem a gonosz vámpírt, mert én csak a könyvet olvastam, a filmet majd dvd-n, ha lesz. Én sem akarok spoilerezni, majd ha megjelenik, megveszem:)
2009. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, de muszáj megkérdeznem mikor jelenik meg a második rész, könyvben v filmben tökmind1
2009. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Elvileg áprilisban. De ez szerintem még változhat. Vagy ki tudja.
2009. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első rész filmben április 30.-án, kint külföldön legalábbis.

A második rész könyvben, a New Moon valamikor szintén áprilisban jelenik meg, pontos dátum nincs. A film pedig 2009. november 20.-ára készül el elméletileg. Legalábbis Amerikában akkor tervezik a premiert.

2009. jan. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!