Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megnézne itt valaki egy...

Megnézne itt valaki egy magyar gyártmányú western filmet?

Figyelt kérdés

Csányi Sándor lenne a serif, Növényi Norbert lenne a szeszcsempészek főnöke, Huibert Feri lenne a "késes"

Gregor Bernadett lenne a "Madam" a bordélyból, Stohl András lenne az iszákos, lecsúszott bányamérnök.

Ki legyen a balfácán 24 éves cowboy?

Milyen szerepet adjak Liptai Klaudiának?

Gengszter vagy inkább jó fiú legyen Rogán Antal?

A MOL RT meg a szponzor, mert a végén valaki kőolajat találna...?


2010. okt. 14. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy a Növényi nekem is eszembe jutott, mielőtt még megláttam volna a szereposztást! Én a Liptainak adnám a Madame szerepét, vagy legalábbis valami kis bordélyházi alkalmazottét. Nem rosszindulatból, de ő alkalmas ilyen szerepre a szexuális kisugárzása miatt. A Gregor, nekem túl rideg. Szerintem a Csányí túl vicces seriffnek, de valami Kamarás Iván, vahgy Gesztesi féle jó lenne. Bár amúgy is kész röjhej. Magyar westren film:)
2010. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*röhej, western


Bocsi!

2010. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem röhej ha tudnád ki írta a forgatókönyvet: " Z.G. a wstern szerzők kései generációjának nagy öregje számos irodalmi díjat nyert. Ebben a káprázatos történetben a műfajt soha nem látott magasságokba emeli, egy olyan korban amikor a szereplők lassan a winchestereiket a szögre akasztják és modern Ford T-modellekre cserélik."
2010. okt. 14. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Fesztbaum Béla kiváló balfácán cowboy lennexD
2010. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
OK, Bélát "megvesszük" cowboynak, szerintem L. Claudiának van egy kis Claudia Cardinale-s beütése nem gondoljátok?
2010. okt. 14. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!