Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lesz a Doktor House befejez...

Mi lesz a Doktor House befejező része? (Utolsó évad utolsó része)

Figyelt kérdés
Szerintem valami megrázó lesz, mert eddig az összes évad utolsó része az volt. (1. évad- Megtudjuk, miért rossz a lába, 2.- Azt halucinálja, hogy kibelezi a beteget, 3.- Otthagyja a csapata, 4.- Amber meghal) De lehet, hogy csak azért volt ilyen végük, hogy tovább nézzük a sorozatot, viszont nem tudom elképzelni, hogy lehetne jó vége. Kíváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak erről, szerinted mi lesz?
2008. dec. 31. 11:53
 1/2 anonim válasza:

a House nézettsége nagyon,valszeg 8.évadig még biztos élni fog,szal kár azon filózni h mi lesz legutolsó rész vége.


"De lehet, hogy csak azért volt ilyen végük, hogy tovább nézzük a sorozatot,"

minden sorozat évadzárójában van vmi ami vmi nagy fordulatot tartogat ez azért van h tűkön ülve várjuk az köv évadot,ezt cliffhangernek hívják.

2009. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyik kedvenc sorozatom.

Láttam mindegyik, tévében futó részét.

A negyedik évadban sajnáltam Amber-t, hogy meghalt.

Dr. Wilson-al fog az 5. évad nyitni, szerintem vele fog foglalkozni az évad első néhány része.

A vége?

Ezt soha nem lehet tudni, de hát épp ez az izgalmas a dologban.

Türelmetlenül várom!

2009. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!