Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2023as Villam film? Nektek...

2023as Villam film? Nektek bejott?

Figyelt kérdés

Ugy latom ,hogy manapsag az a divat ha tulbutitott gagyi filmeket kell forgatni.

Nagy elvarasaim voltak a filmmmel kapcsolatban. Azt mondtak korabban,hogy azert nem kuldik el a szineszt a balhes mivolta miatt,mert bukta lenne a film,pedig nagyon jo lesz majd meglatjuk. Nem tudom,hogy mindenki ugyanazt a filmet latta e vagy kozbe valaki cumizott a szomszed szekbol,de ez valami borzalmas lett.


▒Innentol SPOILERES▒

Kezdjuk ott,hogy nyilvan nem lehetett kihagyni a "netflixes" elemeket ami mellett meg el is mentem volna kiakadas nelkul.

A film elso feleben a srac egyfolytaba kajas,miert is kellett ennek ekkora feneket keriteni meg onmaga parodiajat kifacsarni belole?

Kajas,oke,de ezen rugozni vagy 20 percig? Komolyan? Csetlik botlik esik kel. Es ez a futo pozicio valami irdatlanul szanalmas.

Neztem egy darabig a sorozatot es nem,nem azert nem tetszik,mert nem olyan mint a sorozat amit mellesleg lekapcsoltam mar korabban,mert egyfolytaba sirtak benne meg "nem a te hibad" volt egyfolytaba. szoval ez a film az amit meg z se tudott megmenteni,hogy beraktak nem is egy hanem 2 regi batment mert George Clooney is megjelenik majd a vegen azert. Nick cage mint Superman,hat oke.az is valami. Bezzeg a rendes Supermant meg kihagyták belole teljes mertekben. Szegeny Hanry-t jol kiraktak. Hja es hogy sajat magaval talalkozik es egyutt mennek ide oda, na ennel tobbet nem tudtak kitalalni az írók? Volt egy mese rgebben "Justice League: The Flashpoint Paradox" Az legalabb jol sikerult. Tobbet er mint ez a bohockodas. Mozijegyért kár volt.


2023. jún. 19. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

-azért kajás mert elég sok kalóriát éget el a futással amit pótolni kell, ezt mutatta is a film

-a futás része tényleg gagyinak tűnt


amúgy nekem baromira bejött a film, nem értek egyet ezzel hogy a két Barry rossz, számomra jó volt, jó volt látni hogy az egyik Barry-nek a személyisége vicces, mert semmi baj nem történt az életében, ezért volt vicces, szocializálódott, voltak barátai, míg a jövőbeli Barry-nek totál más személyisége volt mert a tragédia meglátszott az életén, nincsenek barátai, komolyabb személyiség, nekem nagyon bejött ez a két különböző karakter, meg mutatták rendesen az idővonali különbségeket


Nekem a poénok bejöttek, bár tény hogy a Flashpoint paradox sokkalta jobb volt sztorilag, de nem csinálhattak ugyan olyan filmet, változtatni kellett, az hogy miért nem csináltak ennél nagyobb volumenű filmet, lehet a költség vetés miatt, vagy nem tudom, mindegy én élveztem, nekem három ismerősöm van akik még látták rajtam kívül, az egyik olyan véleménnyel van mint te kérdező, nem tetszett neki, a másiknak kettőnek nagyon bejött mint nekem, kinek mi

2023. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"-azért kajás mert elég sok kalóriát éget el a futással amit pótolni kell, ezt mutatta is a film"


és erre kell legalabb felorat eltolni? Csavokam a konyhásnénik rémálma

2023. jún. 20. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Kérdésnek álcázott negatív, elégedetlenkedő kritika.
2023. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!