Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az amerikai és német romantiku...

Az amerikai és német romantikus filmekben miért mindig csak jómódú, sikeres embereket raknak be főszereplőknek, miért nincs olyan romantikus film ami átlag vagyoni helyzetű átlagemberre épül?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem átlagember mindig csak valami drámában kaphat főszerepet, ahol ráadásul még ki is hangsúlyozzák mekkora egy tragédia az élete mert "csak" tanár pl. és egyszerű lakásban, egyszerű körülmények között él
2023. jún. 10. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem van ilyen film...
2023. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nehezebb megítélni egy ember vagyonát, ha átlagosabb körülmények között él, és a munkája is átlagos, vagy egyáltalán szó se esik a munkájáról! Meg azt se feledd, hogy Németország és főleg az USA is jóval gazdagabb országok, átlagosabb körülmények között is magasabb a színvonal, mint Magyarországon! Amiket TALÁN tudnék példaként említeni ilyen filmeket:


Norbit

Levélbe zárt szerelem

Aludj csak, én álmodom

Jupiter felemelkedése

Szakíts, ha bírsz!

Szakítópróba

Túl jó nő a csajom

Testvérek a pácban

Agyatlan ágyasok

Hangyák a gatyában 1,2,3

2023. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!