Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Nagyon szeretném megnézni, de egyszerűen fogalmam sincs. Ha van ötlet, osszátok meg, nagyon hálás lennék!

Figyelt kérdés
Elképesztően régen láttam, a TV-ben adták és szerintem az első harmadáról le is maradtam. Annyi rémlik, hogy egy vörös hajú, szemüveges lány, illetve egy barna hajú, szintén szemüveges fiú, olyan 13 körüliek menekülnek egy táborból, mivel kiközösítik őket. Tipikus roadmovie. A film egy pontján valami strandbódéból ruhát lopnak, majd kikötnek egy másik táborban, ahol a többi gyerek fedezi őket, és pár napra beolvadnak. Itt kamu neveket adnak nekik a barátaik, valamiért megmaradt, hogy a lányt Bonnie-nak nevezik el. A fiú végig képeket készít. Végül nagy nehezen sikerül összetalálkozniuk a lány anyjával, ekkor kiderül, hogy a fiú állami gondozott. A film végül azzal zárul, hogy a lány megkapja a képeket, amiket a fiú az út során készített.

2023. ápr. 27. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Különc kalandorok (2013)
2023. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2023. máj. 14. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!