Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnatok mondani vmi jo filmet?

Mittudomen721 kérdése:

Tudnatok mondani vmi jo filmet?

Figyelt kérdés
Teljesen mind1 mikori vagy milyen mufaju csak jo legyen. Mondjuk imdb 7 pont legalabb.

2023. febr. 19. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csúcshatás
2023. febr. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt lattam parszor. Azt nem irtam h rengeteg filmet lattam mar ezert is nem tudom mit nezzek :/
2023. febr. 19. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
😀 Az volt az első, ami eszembe jutott. Amiket mostanában néztem azon kívül: Django elszabadul, Aljas nyolcas,The Revenant (Di Caprio cucc, nem tudom a magyar címe mi lett), Viharsziget, Robin Hood (Kevin Costner), Csillagkapu (1994), Ragadozó (1987), Minden végzet nehéz, Mátrix, Mi kell a nőnek?, Skorpiókirály
2023. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezeket is lattam :D A visszatero a magyar cime ha jol emlekszem. Huh a predator egyebkent 3d-ben iszonyat jo. Ejj nem vagyok egyszeru eset
2023. febr. 19. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Világos, ezeket azért látták a senior filmnézők. 😀 Ma este a Best Seller lesz a program. Láttam még a Beugró a paradicsomba c. filmet is. Ezek viszonylag újak, talán neked is azok.
2023. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jöhet régi is? :)


2 klasszikust mondanék, érdemes megnézni.


- A mennyország kapujában

- Lelkük rajta

2023. febr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nosferatu(1922)

Metropolis(1927)

2023. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindkettotoknek! A mennyorszag kapujabant meglesem jonak tunik...Koszi koszi
2023. febr. 19. 17:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Utóhatás

Mindenség elmélete

Csizmás Kandúr, utolsó kívánság (bár ha nagy filmes vagy ezt vszeg láttad már)


Ruben Brandt, a gyűjtő


Esetleg ha valami aranyos, nem túl komoly, de látványos filmre vágysz akkor Minuscule. Elvileg mese, de szerintem felnőtt fejjel is vicces és néha nagyon abszurd.

2023. febr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!