Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflix új jelszómegosztás...

A netflix új jelszómegosztás elleni harca érinti a családi csomagokat? Ők vannak egyáltalán célpontban?

Figyelt kérdés
Kb. a kezdetektől családi csomagot fizetünk én a tesóm és egy közeli barátunk. 3 különböző háztartásban élünk. Mi teljesen abban a hitben, voltunk, hogy ennek a csomagnak pont ez a lényege és, hogy így tiszta a kezünk. Azonban a cikkek amiket olvastam, kicsit elbizonytalanítottak ebben. Viszont sehol nem említik a családi csomagot, csak a klasszikus előfizetést. Ehhez még hozzá tenném hogy az, fogalmam nincs hogyan is működik. Ott nem lehet profilt váltani az elején? Most a változások érinteni fognak minket is? Váltanunk kell majd valami másik csomagba?

2023. febr. 9. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%-ra még nem tudni.
2023. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy fog működni az eddigi opció szerint, hogy a tulajdonos fióknak a ip címe szerint fogja szűrni kik azok akik azonos wi-fi hálózaton nézik azoknak nem kell aggódnia. Akik nem azonos hálózaton nézik, azoknak kódot kell megadni amit a tulajdonos kap majd és el kell juttatni hozzád.

De elkezdtek tesztelni egy olyan opciót, hogy lehet alfiókokat kapcsolni a fiókodhoz egy plusz összegért cserébe így azok akik nem veled laknak is tudják használni akadálymentesen. Elvileg ez az utóbbi lesz bevezetve európai területeken.

2023. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Ezért is mondom mindig hogy ott a torrent, egy fillért nem fizetnék ilyen aljas hányadék kapzsi cégeknek. Az Isten Pénze nem elég nekik, már lassan a két szemedre is fizessél külön fiókot. Az már csak hab a tortán hogy egy nézhető tartalmuk nincs.
2023. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3. Nem kötelező előfizetned.
2023. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#2 Jó majd meglátjuk, de igazából nem értem a létjogosultságát ennek az egésznek. A családi csomag is drágább mint az alap. Nem tök mindegy, hogy az alfiókos megoldást vagy családit választjuk? Ígyis úgyis többet fizetünk. Na mindegy ők biztos kiszámolták és jobban megéri nekik az új rendszer. Max ha nagyon drága lesz átnyargalunk más streaming szolgáltatóra. Úgyis megnéztünk minden fontosat. Sok izgalmas újdonság meg nem nagyon van rajta mostanság.


#3 Akkor menj torrentezni, vesztegesd rá te az idődet. Én meg támogatom a filmgyártást, hogy legyen mit töltögetned okostóni.

2023. febr. 10. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:
3. Nincs értelmes tartalmuk, de mész letölteni őket torrenten. Amúgy az megvan, te agysebész, hogy ha mindenki torrentezne, akkor nem gyártanának filmeket, mert nem lenne bevételük? Akkor mit töltenél le?
2023. febr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Disney ne csodálkozón hogy lemondják az előfizetést tőlük is mint a Netflix-en, figyeljétek meg mindenkinek kell 1000 db szolgáltatóra előfizetniük hogy elérjenek sok tartalmat, 2007 horror film kedvencem nem is elérhető náluk csak ingyenes oldalakon.

Disney is megy a Netflix után:

[link]

[link]

Sajnos megy utánuk a többi is.



Volt olyan film amit meg néztem Netflixen magyar szinkronnal mikkor akartam mutatni ismerősömnek mikkor ide jött akkor már nem volt magyar szinkron hozzá, meg volt hogy eltűntek a filmek róluk mert máskor megint meg akartam nézni de már törölték.


Ha valamire pénzt adok akkor ne legyen reklám olcsó csomagokban sem + őrökre maradjon fent vagy hagyj tároljam itthon HDD-n.

2023. febr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2023. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Arról egyáltalán nem a szolgáltató tehet. Ha a jogtulajdonos nem adja el a jogokat nekik nem tudnak mit csinálni.

Most is elfog tűnni sok Universal, Paramouth stb film mivel jön a SkyShowtime.

2023. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2023. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!