Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Interneten nem lehet megnezni...

Interneten nem lehet megnezni a mai arva angyalt?

Figyelt kérdés
a teljes reszt -online
2010. okt. 4. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:

én már tettem fel egy ilyen kérdést és azt a választ kaptam rá hogy nem lehet..

sajnos..:(


♥Juan Miguel♥

2010. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor valaki megmondja,hogy ma mi volt?
2010. okt. 4. 18:13
 3/4 anonim válasza:
Hat roviden annyi,hogy Huan Miquel elakarta kuldeni a hazabol a nejet es az anyosat csak eppen viviana egy terhessegi tesztel erkezi haza es ezert megengedi hogy othon maradjon de kozli vele hogy nem lesz koztuk semmi. (am sztem nem terhes mert vegulis nem is tortent semmi koztuk,am azt olvastam h Ivett lefogja szurni vivianat) nah es aztan meg az vol h., marichujnak(bocs h rosszul irom ) fajdalamai voltak es beakartak vinni a korhazba de vihar volt es ezert rossz volt az ut...szoval leopardo elvalalta hogy majd o segit nekei...jah es meg marichuj annyja kitalalta h vegyek a nevukre marichujt de patricio ellnezte.
2010. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi,remelem nem a mai reszben szul Maricsuj,mert ma nem leszek itthon.
2010. okt. 5. 15:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!