Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik színész játéka idegesít...

Melyik színész játéka idegesít mostanában?

Figyelt kérdés
2023. febr. 2. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak mostanában, hanem mindig: Hugh Grant
2023. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az állandó pislogása?
2023. febr. 3. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi, igen!
2023. febr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Adam Sandler az abszolút győztes a ki a legtehetségtelenebb, leghumortalanabb, legidegesítőbb magát színésznek gondoló figurák versenyében.

Fikarcnyi tehetsége sincs, viszont pénze rengeteg. Lényegében saját magának csinálja a filmjeit. És valami számomra rejtélyes okból egy réteg felkapta.

2023. febr. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén nem csak mostanában hanem mindig, és valószínűleg nem leszek ezzel túl népszerű sem, de nekem Rachel Adams. Annyira irritáló, idegesítő nekem ez egész lénye, bármilyen jellegű filmben, hogy azt el nem tudom mondani. A legtöbben imádják, úgyhogy lehet én vagyok rosszul bekötve, de nekem ő borzalom.
2023. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Michelle Monaghan, alig bírtam nézni az Echoesban, amit az arcával művelt. Ráadásul a sorozat is sz.r volt.
2023. febr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tudom, sokan szentségtörésnek fogják ezt érezni, de én Jim Carrey-t nem tudtam elviselni soha.

Ripacsnak látom, nem viccesnek, az állandó grimaszolásával. Felnőtt férfiként ez inkább szánalmas - számomra -, mint bármi más.

2023. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem Dwayne Johnson, Jason Statham, Channing Tatum jutott így eszembe, akik vmikor nagyon fel voltak kapva, szerintem indokolatlanul.
2023. febr. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
+Jason Momoa
2023. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!