Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan tudom ingyen és nem...

Honnan tudom ingyen és nem túl bonyolultan letölteni a Skins 1-3 évadait (magyarul)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

itt nézted?


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen,igen itt is néztem,de nem jöttem rá,hogy hogyan is tudnám letölteni...Annyi download van ott...

De ha valaki el tudná nekem magyarázni vagy elmondani,hogyan kell letölteni,akkor azt nagyon köszönöm!

2010. okt. 4. 20:11
 3/5 anonim válasza:

rákattintasz az évadra amelyik kell.

akkorbejön egy csomo link egymás alatt, ezek a részek.

rákattintasz arra amelyik kől.

utána eldob egy oldalra. ott begépeled az ellenörző kódot jobb felül a rublikába. ha beirtad rányomsz a download ra alatta, és ekkor elkezd visszaszámlálni. 25 másodpercet megvárod, és aztán rákattintasz a REGULAR DOWNLOAD ra. voalá, remélem menni fog .)

2010. okt. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vagis neked lehet hogy több lesz mint 25 másodperc ha nem regisztráltál, de max 40. próba szerencse .)
2010. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D Megértettem és sikerült is :D Szóval köszi!
2010. okt. 6. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!