Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek mennyire felkavaró...

Szerintetek mennyire felkavaró a Bíborhegy? 16 évesen mennyire lehet kiakasztó?

Figyelt kérdés
Még egyetlen horrorfilmet sem láttam, mert eléggé könnyű rám ilyeszteni, meg kicsit talán gyenge idegzetű is vagyok az ilyesmihez, de szerintem ez csak azért van mert nem vagyok hozzászokva. Azért szeretném megnézni a filmet, mert a kedvenc színészem játszik benne, szóval nagyon meg szeretném nézni, de félek, hogy nagyon kiakasztana, szóval az érdekelne, hogy mennyire felkavaró maga a film egy olyan 1-10 skálán?

2023. jan. 25. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem életkortól függ, van olyan 10 éves aki imádja a horror filmeket de van olyan 100 éves is aki meg retteg tőlük
2023. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, de annyira maga a film nem felkavaró?
2023. jan. 25. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg és megtudod xd
2023. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Bíborhegy annak idején pont azért volt sokaknak csalódás, mert horrornak volt az előzetesben beharangozva. Sokan valami nagyon félelmetes horrort vártak el, de kiderült, hogy inkább a "könnyebb horrorok egyike". Sokkal inkább nevezném misztikus filmnek horror elemekkel kiegészítve.


Ha még nem néztél horrort, és az idegeid is gyengék a durva dolgokra, akkor ez a film szerintem tökéletes lesz neked kezdésnek.

2023. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4. Válaszolóval.

Horrornak nem nevezném.

Felkavaró? Ezt mindenki maga döntse el, aki megnézte.

Egy szép ,romantikus film is lehet felkavaró, ha épp nemrég szakított valaki a párjával. Például.


Nekem nagy csalódás volt, de egyébként nem rossz film. Bár nem is az a hűha.

2023. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!