Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg ennyire rosszul...

Tényleg ennyire rosszul teljesít a Velma?

Figyelt kérdés

Láttam én is a trailert,de akkor úgy voltam vele,hogy legrosszabb esetben is megáll 3.5-nél IMDb-n. Erre most 1.4. Még úgy sem jósoltam neki ilyen rossz fogadtatást,hogy washing-olták a karaktereket.


Nektek mi a véleményetek erről?



2023. jan. 17. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még megy lejjebb is, mert gondolom szándékosan, de kiszivárogtatták, hogy Scooby egy fekete nő lesz, aki összejön Bozonttal.
2023. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már viccelnek azzal, hogy ez a kép volt az inspiráció a sorozathoz:

[link]


Szóval szerintem amikor kiderül, hogy a sorozatban Scooby egy furry vagy kutya szexfétises feka csaj, akkor szerintem lesz a 1.1 pont is. xD

2023. jan. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem az a konteóm,hogy maga Velma Scooby-Doo :D Na jó,ez csak trollkodás.


Amúgy szerintem ez a "Scooby fekete nő lesz" is vicceskedés,ennyire nem lehetnek elborultak.

2023. jan. 17. 14:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán. Ha megnézed az előzetest, akkor látni benne ezt a fekete a csajt.

Pl. https://www.youtube.com/watch?v=GSm_Y3yS7bA

2:01-nél


Ha attól nem riadnak vissza, hogy ezeket az elvileg tini karaktereket (tehát 18 évesek sincsenek) anyaszült meztelenül mutogassák, akkor miért pont ez a fajta szexfétis lenne tabu?

2023. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Valóban,most nézem,van ilyen teória.


https://www.youtube.com/watch?v=rZcLg8_YDHM


Bár itt egy kommentben írta a videó készítője,hogy elvileg vaklárma volt,és egy sima karakterre (Gigi,aki DIána klikkjének tagja) hitték azt.

2023. jan. 17. 15:18
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Mindenesetre szomorú, hogy ezt a sorozatot berendelik 2. évadra, de az olyanokat, mint a The nevers vagy a Raised by wolves elkaszálják.
2023. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Komolyan,ennek lesz 2. évada? Pff... (Közben nézem az 1. részt,és hát... Jogos a kritika a sorozat felé.)
2023. jan. 17. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs sok értelme nézni, hacsak nem hate-watch.

Sajna a sorozattal nem a washing a probléma (bár lehet valaki azért utálja). A karakterek teljesen ki vannak forgatva önmagukból. Velma ostoba, Daphne egy mean girl drogdíler, Fred egy kretén. Bozont áll a legközelebb önmagához, de ő sem stimmel.

Plusz az egész a gorombaságra és felháborító dolgokra épül, amiket viccesnek kéne tartani. Lehet Mindy Kalingnek ezek a dolgok viccesek, de szerintem épelméjű embernek nem annyira.

2023. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem hate-watch,tényleg kíváncsi voltam,mire ez a nagy felhajtás.


https://www.youtube.com/watch?v=lHdtsWn7sgE


Ezt az előzetest láttam,és ez alapján nem találtam benne különösebb kivetnivalót. A washing-on nem akadtam fent akkor sem igazából,alternatív sztoriként - ha nem lenne ennyire debil - még működhetne is.

2023. jan. 17. 15:45
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ez az előzetes nem volt rossz. Bár sokan már itt utálták, de én kreatívnak találtam.

A sorozat sajna semmiben sem hasonlít rá. Valamiért tele lett rakva rassz és szexualitás sztereotípiákkal, perverziókkal és ha jól emlékszem, akkor egy részben többször használják egymásra a "bitch" jelzőt, mint ahányszor Freddy mondja a teljes Rémálom az Elm utcában franchise alatt.

2023. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!