Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki szereti az utolsó szamuráj...

Aki szereti az utolsó szamuráj című filmet,az éttermes jelenetnél miért kezd el a főszereplő nevetni nagyot?

Figyelt kérdés
Miért neveti ki az ezredest az asztalnál?

2023. jan. 11. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem Algren kapitány a képmutatása miatt neveti ki Bagley ezredest és, hogy kimutassa, hogy nem tiszteli (később a szemébe mondja, hogy szívesen megölné).


A filmből kiderül, hogy Algren kapitány brutális vérfürdőnek élte meg az indiánok elleni háborút.

Bagley ezredes is tudja milyenek voltak a harcok a valóságban.

Ennek ellenére a japán vendégeknek úgy beszél erről, mintha civilizáltan, hideg fejjel vettek volna részt benne.

Valami olyasmit mondd, hogy "Algren kapitány tanulmányozta az indián tőrzseket és ez nagyban hozzájárult ahhoz, hogy legyőztük őket."

Algren pedig nevet ezen a színjátékon.

2023. jan. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem ez jutott eszembe,csak elgondolkodtató mert én ezen azért nem derülnék olyan jót, de a filmben ez nagyon jól megvan csinálva annak ellenére... :D
2023. jan. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!