Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tud olyan filmeket, amikből...

Ki tud olyan filmeket, amikből regény is készült? Vagy olyan regényt amiből film?

Figyelt kérdés
De ne rajzfilmeket mondjatok! :D
2008. dec. 26. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egri csillagok, Interjú a vámpírral, Sült zöld paradicsom, Aranyember, Különös házasság, A 22-es csapdája, Moby Dick, 1984, Hamlet, Sok hűhó semmiért, Jane Eyre, Üvöltő szelek, Twist Olivér... majd a többiek folytatják ... :)


-falcon-

2008. dec. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen hercegnő 1. része, Twilight-Alkonyat, Harry Potter, Gyűrűk ura, Amerikai pszicho, Büszkeség és balítélet, Rómeó és Júlia, Copperfield Dávid, Eragon, Egy gésa emlékiratai, Parfüm: Egy gyilkos története, A balszerencse áradása, Stanley a szerencse fia, Narnia krónikái, Túszdráma, Matilda...
2008. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Paula és Paulina :D,Na de normálisabbakat:

A két Lotti, Parfüm,Az ember tragédiája,

Lassie, A ragyogás, Holtsáv, Robinson Crusoe, Zorro, Apám beájulna,Piszkos 12, Bridget Jones naplója, A nyomorultak, Sok hűhó semmiért

Üvöltő szelek, Veszedelmes viszonyok, Ragyogás, Elfújta a szél, A nyolcadik utas a halál,

A dzsungel könyve,Szerelmünk lapjai (<-ezt én is elakarom olvasni)

2008. dec. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, rajta vagyok az ügyön, hogy mindet megszeerzzem mindkét formában :D Egyébként én ezeket olvastam, láttam, és ajánlani tudom: Egy cipőben (ez tényleg jó feldolgozás lett), Bridget Jones naplója, Ha igaz volna(ez meg nagyon jó film/könyv), Ui, Szeretlek(ez meg teljesen eltér a könyvtől:S)
2008. dec. 26. 21:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Harcosok Klubja,Elfújta a szél,Vágy és vezeklés,Büszkeség és balítélet,Értelem és érzelem.
2008. dec. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
meg ott vannak a Nora Robercek is asszem ezt még nem irták de nem olvastam végig a többi válaszoló válaszát:)
2008. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másik boleyn lány, nagy kedvencem a könyv:)
2008. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fedőneve:Donnie Brasco,A kilencedik kapu,Dorian Gray arcképe,Interjú a vámpírral,Kárhozottak királynője,Holt költők társasága,A titkos ablak,1408,1984,A golyó,Félelem és reszketés Las Vegasban,Rumnapló,Az Álmosvölgy legendája,Harcosok klubja,A parfüm,Szerelem a kolera idején,A lét elviselhetetlen könnyűsége,A per,Végítélet,Sorvadj el,Kedvencek temetője,Atlantisz gyermekei,Mechanikus narancs,Csokoládé,Dracula,A skarlát betű,Szenvedélyek viharában,Pillangó,Órák,Otthonom Idaho (illetve ez egy Shakespeare drámából készült),Állj ki mellettem,21-Las Vegas ostroma.
2009. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csillagpor,

Kisasszonyok,

Anne otthonra talál,

Száz meg egy kiskutya,

Charlotte hálója,

Babe,

Zorro,

Kincses sziget,

Mary Poppins,

Alice Csodaországban,

Alice Tükörországban,

Lutra,

Intőkönyvem története

Keménykalap és Krumpliorr

Árvácska

Abigél

Szeleburdi család

Családom és egyéb állatfajták

A rózsa neve

Kapj el, ha tudsz!

Stanley a szerencse fia

Darren Shan - Rémségek Cirkusza

Libabőr

A varázsdada

A mesélő lány, Arany út (Váratlan utazás)

2009. dec. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!