Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézitek a discovery ID-t?

Nézitek a discovery ID-t?

Figyelt kérdés
Kedvenc sorozat?
2022. dec. 19. 11:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
helszíneslékor - helyszíneléskor...
2022. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem nézni. Mindug figyelem hogy hogy változik a személyiségük és próbálom kiszűrni ha akad hasonló az ismerőseim között
2022. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Hagyjad, kérdező, sajnos vannak ilyen sznobok, akik szerint a tévézés elavult, nem látják át, hogy az is fejlődik, és mindenben csak a netre hagyatkoznak!


Amúgy igen, szeretem a krimit, ezért gyakran nézem ezt a csatornát, de megszokásból valamiért csak késő este/éjjel, ha ráérek és éppen van valami jó sorozat rajta. Az olyanokat nem szeretem, ahol előre tudni a tettes kilétét, és csupán viszályból előbb-utóbb “robban a bomba”, sokkal inkább a nyomozósakat tartom izgalmasnak, amikben a végén derül ki a tettes kiléte! Ebből a megközelítésből adódóan a kedvenc sorozataim:


Gyilkosság hat lépésben

Ahová a törvény keze nem ér el

A város sötét oldala

Gyolkosság a városban

Városi gyilkosságok

Rémálom a szomszédban

Sötét titkok a mocsárból

Gyilkosságok Csodaországban

A holtak nevében

Emlékezetes bűnügyek

A tökéletes gyilkosság

2022. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 eleonoraveronika válasza:
Megtudnátok mondani hol lehetne előfizetni, vagy online nézni? Köszönöm a választ!
2023. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13-as vagyok.

Függ attól is, hogy melyik kábelszolgáltatónál vagy és azon belül melyik tv-csomagra fizetsz elő! Nem mindegyik szolgáltatónál érhető el, ahol meg igen, ott is legfeljebb bővített csomagokban, olcsóbb alapcsomagban ne is keresd!


Telekom

Vodafone TV

Yettel TV

Digi


Ezeknél mind van, illetve ha beguglizod a szolgáltatót és utána hogy “csatornakiosztás”, akkor a weboldalukon láthatod, hogy melyik csomagokban van benne!

Bár a Telekomot nem ajánlom, nekünk 7 évig az volt, gond nélkül, de most ősszel bekeverte a sz#rt: megszűntette a műholdas vételt, már csak IP TV van nála, de a netsebességen nem hajlandó emelni, továbbra is csak 20 Mbit/s. Látványosan rosszabb a képminőség, ennek ellenére a havi díjat viszont megemelte! Ezért lemondtuk a szolgáltatást, múlt héten váltottunk Vodafone TV-re, 500 Mbit/s, de távolabbról kissé instabilabb a wi-fi, az adás viszont felemás: normál boxon van némi képhiba, okosboxon viszont pazar!

2023. okt. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!