Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mozikra nem vonatkozik a...

A mozikra nem vonatkozik a gyermekvédelmi törvény?

Figyelt kérdés

A lightyear után a fura világra sikerült felesleges jegyet venni, mint kiderült erzekenyito tréning a mese.

Nem volt sem 18-as karika, sem más jelzés, mint pl egy horror film esetén.


Ja és mielőtt jönnének az lmbt hittérítők, jogom van megválogatni mit nézünk.



2022. dec. 4. 19:59
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Az érzékenyítésnek nem az a célja hogy a gyerek meleg lesz tőle hanem hogy elfogadja azokat a társait akik eltérnek az átlagtól. De ha inkább arra nevelnéd hogy utálja azt aki nem olyan mint ő akkor jó irányba haladsz
2022. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Én tegnap néztem meg véletlenül a mesét. Ugyanúgy nem tudtam, hogy meleg néger lesz benne és utána rögtön lecummantottam egy afrikai cserediákot a szaunában. Teljesen hipnotizált.

Fullhetero, családos fidelitasos férfi/29

2022. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

"vagy egész életében a szobájába zárod, vagy kukoricán térdepelteted vagy kivered belőle a buźidémont, vagy átnevelőtáborba küldöd. Ha nem meleg, akkor bármit csinálsz, nem is lesz az."


Akkor erőszakos videójátékokat is nyugodtan lehet játszani, hiszen amit nézünk az abszolút nincs hatással ránk.


Feltettem egy kérdést, ti meg csak fröcsögtök és mindenáron bele akarjátok ütni az orrotokat más családok életébe. Nem értem hogy miért van merszetek ehhez, mindenkit el kell fogadni, nem?

"elfogadja azokat a társait akik eltérnek az átlagtól"

Akkor fogadd el, hogy én másként gondolom ezt és a kérdésre válaszolj.

2022. dec. 4. 20:41
 14/37 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

A gyermek védelmi törvény, a sulira vonatkozik.


Nem a film és sorozat iparra.

2022. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Neten előre meg tudod nézni, miről fog szólni az adott film, vagy mese. Trailert nézhetsz, olvashatsz róla kritikákat. Így ez a te felelősséged.
2022. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, a játékoktól se lesz senki erőszakos, sőt jó stressz levezető.
2022. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

14 de volt valami a műsorokkal kapcsolatban is, nem?


15 trailerbe nem volt semmi, de kritikákat az jogos h meg lehetett volna nézni. Csak én úgy emlékeztem, hogy médiára is vonatkozott a törvény, szóval benéztem.


16 akkor a gyártó minek írja rá, higy 16+?

2022. dec. 4. 20:46
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

"más meg az erkölcstelen propagadna meséket nem szereti"


Mi volt a filmben az erkölcstelen és a propaganda? Ki tudnád fejteni?

Egyébként borzalmasan figyelmetlen lehetsz, mert a Fura világon 12+-os ajánlás van. Ha ennyire számít neked, hogy mit néznek a gyerekeid, akkor ez hogyan kerülte el a figyelmed? Vagy hány évesekkel ültél be rá?

[link]

2022. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem, te a hülye nézeteidet kényszeríted másokra a neten, pedig nem kérdezte senki. Az ilyenek megérdemelt büntetése, hogy olyan legyen a gyereke ami ellen küzd, hátha szorul majd egy kis tolerancia beléd. Gondolom a torkát nem vágnád el, mert más mint a többiek.
2022. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Amit csinálsz arra létezik a másik véglet mikor lgbtq aktivisták akartak betiltatni klasszikus filmeket mint pl a Grease mert toxikus maszkulinitás van benne :D annak is kb ennyi értelme van mint amit te csinálsz
2022. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!