Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólsz a Netflix után a...

Mit szólsz a Netflix után a Disney is majdnem belebukott hogy túltolta az LMBTQ propagandát?

Figyelt kérdés
Túltolták a progressziót a Disney-óriásnál, most már inkább megszabadultak attól a vezérigazgatótól, aki a mesefilmek őshazájából két év alatt veszteséges LMBTQ-propagandagyárat csinált.

2022. nov. 25. 23:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem hinném hogy feltétlen az "LMBTQ propagandába" buktak volna bele. Szimplán nem tűnik érdekesnek a sztori, meg nem is volt marketingje az egésznek. Én pl a bukása kapcsán hallok először egyáltalán arról, hogy ilyen van. Plusz úgyis mindjárt fent lesz streamingen, persze hogy moziba senki nem megy egy ilyen közepesnek tűnő történet miatt.

Szar lehet hogy elvileg utáljátok a melegeket, mégis folyton azt lesitek hogy milyen ezzel kapcsolatos hírek vannak. Mondjuk aki mandinert olvas, az meg is érdemli.

2022. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
88%
A Netflix meg szimplán megérzi a konkurenciát. Eddig kevesebb szolgáltató volt a piacon, kisebb volt a verseny. Most egyre többen vannak, persze hogy sokan lemondják. Most pont mi sem fizetjük, mert semmi számunkra érdekes nincs ott jelenleg. De majd ha jön az új ST, úgyis megint előfizet rá mindenki, meleg karakterek ide vagy oda.
2022. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
#11: Talán a sztorik pont azért nem jók, mert kvótakisebbségeket erőltetnek beléjük.
2022. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

"#11: Talán a sztorik pont azért nem jók, mert kvótakisebbségeket erőltetnek beléjük."


Azt ugye vágod hogy a casting manager és az író az nem ugyanaz? Az író megírja a sztorit, míg a casting manager kiválasztja hogy kik játszák az adott szereplőket.


Ráadásul egy meleg románcot is ugyanúgy kell megírni mint egy heterót, csak annyi hogy két csávó és két nő máshogy közösül mint egy heteró pár.


Így tök mindegy hogy kik kerülnek bele például egy filmbe.

2022. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez a sztori akkor sem lenne érdekes, ha hetero párról szólna. Egyszerűen az utóbbi időben a Disney a Cocóval, a Lucával, az Encantóval olyan magasra tette a lécet, hogy ahhoz képest ez a cucc nem tűnik izgalmasnak, akár csaja van a főszereplőnek, akár pasija.

Ezt meg pont ma olvastam: [link]

Úgyhogy ebben tévedtem, még csak nem is volt szükség az új ST-re ahhoz, hogy a Netflix nagyot alkosson. Attól, hogy néha a nagy cégek is kidobnak valami veszteséges dolgot (amire a Disney esetén például nyilván valamilyen szinten előre számíthattak is, hiszen csomó országban csípőből betiltották a mostani mesét, emiatt nem is érdemes a számait más filmekéhez hasonlítani), még nem kell temetni az egész vállalatot. Egyszer fent-egyszer lent. Ez ilyen. Lmbtq karakterektől függetlenül is. Pont az ST a jó példa arra, hogy ha maga a történet jó, akkor a meleg karakterek semmit nem vonnak le a nézettségből.

2022. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%
nő legyen nőies. férfi legyen férfias.
2022. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez nem homofobia, de tenyleg szanalmas hogy lassan minden sorozatban van meleg par. Ahogy az is szanalmas hogy 99%ban minden sorozatban szexualizalnak valamit/valakit. Lassan nem tudnak kidobni semmit e tema nelkul.
2022. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Ez nem homofobia, de tenyleg szanalmas hogy lassan minden sorozatban van meleg par."


???

Hasonlítsuk a meleg párok arányát a heterókéval. Mondj egy sorozatot és összeszámoljuk.


"Ahogy az is szanalmas hogy 99%ban minden sorozatban szexualizalnak valamit/valakit."


Ez attól függ nálad mi számít "szexualizálásnak". Az hogy pl. két karakter flörtöl vagy esetleg smárol az nem az

2022. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Jó, akkor ugy mondom hogy a sorozatok nagyon nagy reszeben semmi de semmi koze nincs a szex jelenetnek a tortenethez, de igy jobban el lehet adni. Vagy nem is tudom mi az oka, de keves olyan pl netflixes sorozatot lattam amiben nincs cici es szex, felenek semmi ertelme nem volt

Pl a mintacsaladban drogbizniszrol drogbarokrol van szo, es hopp egyik szereplo egy random csajt dug a furdoben akirol kesobb nem is derul hogy ki volt, nem is szerepel tobbet a sorozatban. Na, ezekre gondoltam.

De nem kell messze menni, kapcsolh az rtl-re, minden musorban van (sokszor indokolatlan) seggrazas, ki milyen pozban szeret szexelni, jaj de szep a bikinije, sanyika meleg.

2022. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!