Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van a Pokemon nevű sorozat,...

Van a Pokemon nevű sorozat, abban van egy Skitty nevű pokemon. Annak van egy támadása az Ének, és az elaltatja az ellenfelet?

Figyelt kérdés
Csak érdekel
2010. szept. 29. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

az Ének... mintha nem is tudom, miről beszélnél...


És igen.


Ne haragudj, de nem tudom megállni: Pokemon című sorozat.:$ Olyan rosszul hangzik, ahogy te fogalmaztál.:D

2010. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Skitty?

Nem Jigglypuff?

Mar vagy 8 eve nem lattam egy reszt sem, de nekem ez remlik, hogy enekel-altat-firkal. Nem?

2010. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De , van olyan, de ez nem 1. generációju ... Kösz a válaszokat
2010. szept. 30. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Áá, második válaszoló... mire nem emlékszel.:O


:D


/első voltam./

2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ha a képen található rózsaszín szőrgombócról van szó akkor igazad van.Skitty valóban képes az "ének" nevű támadásra ugyanúgy , mint Jigglypuff.Azonban Jigglypuff-val ellentétben Skitty további támadásokat is ismer.legalábbis a az első évad Sorozata szerint.Azonban a a serebii.net más mond: [link]

Itt pedig egy kép a szőrzsákról:

[link]

Remélem segítettem.

2010. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!