Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik mozifilmet lenne...

Melyik mozifilmet lenne érdemes megnézni szerinted?

2010. szept. 27. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Eredetet meg a ragadozókat láttam. Az eredet elvont eléggé de mégis van benne vmi ami miatt nekem nagyon tetszett.

A ragadozókat viszont semmiképp...lapos unalmas

B-mozi...egyetlen emlékezetes pillanat nélkül...

Hétmérföldes szerelem előzetesét láttam csak de az alapján egész aranyos romantikus vigjátéknak tünt

A kaptár 4-et meg mindenhol "fikázzák" talán a 3D miatt érdemes...

Többiröl semmit se tudok de remélem azért segitettem:D

2010. szept. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

IMDB:

A belső kör 5.2

Levelek Júliának 6.3

Hétmérföldes szerelem 6.4

Ragadozók 6.9

Eredet 9.1

A Kaptár: Túlvilág 6.6

2010. szept. 27. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a ragadozók és a kaptár filmet láttam eddig..Mindkettő nagyon tetszett..
2010. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

:D tegnap este néztem meg a ragadozókat... Istenem .:D hogy mi értelme volt ennek a filmnek , azóta nem jöttem rá.


Nem is csodálom, hogy "ismertebb" színészek nem jelentkeztek erre a filmre , vagy nem tudom mert komolyan mondom hogy nem érte meg végignézni.


Csak azért néztem meg, mert láttam az eddigi összes predator filmet és alieneket is , így adtam neki egy esélyt ...de ááh. hagyjuk.



Eredet, nekem tetszett, én ezt ajánlom a felsoroltak közül , bár nem láttam az első 3 filmet amit belinkeltél.



Kaptár : túlvilág... :D kb ugyanazért néztem meg mint a ragadozókat, és ugyanaz a véleményem erről a filmről is.

2010. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amiket láttam ezek közül.

Ragadozók-eléggé gagyi,csalódással álltam fel a moziból.

Eredet-Nekem tetszett,szórakoztató,de 2x nem nézném meg.

Kaptár-Ezt tegnap néztem meg.Lapos forgatókönyv,az akció jelenetek nevetségesek,zombik szinte alig szerepelnek a filmben,ezen a 3D sem segített.Az a csuklyás óriás volt az egyetlen jó húzása a filmnek.3 felugrós ijesztés van benne azért.

2010. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eredetet, csakis. Fantasztikus!!! Egyszer láttam, de simán többször is megnézném. az egyik kedvenc filmem lett!
2010. szept. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eredet valami zseniális én imádtam :)
2010. szept. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!