Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok írni a lentieknek...

Tudnátok írni a lentieknek megfelelő sorozatokat?

Figyelt kérdés

Olyan sorozatokat szeretnék nézni, amik nem (ön)gyilkosságról, depresszióról, drogokról, és nyomasztóbb témákról szólnak. Hanem könnyedebbek, közben igényesek, esetleges viccesebbek, lehet benne szó persze komolyabb témákról, csak ne az legyen a fő mozgatószál. Ami még fontos; 18-25 éves korosztálynak szólóaknak örülnék igazán, illetve viszonylag frissebbeknek, az elmúlt évekből.

Példának most csak a Friends, HIMYM, The Bold Type jutott eszembe, ilyesmikre gondoltam elősorban (tudom, hogy az első kettő picit kiesik a frissebből). Kerestem újabbakat, amik az elképzeléseimhez passzolnának, de vagy olyanok jöttek szembe, amiket láttam, vagy eleve nyomasztóbb témákat dolgoztak fel.

Köszönöm szépen, előre is, a hasznos válaszokat! (remélem nem volt túl kusza a kifejtésem, ha igen, elnézést😅)


2022. okt. 8. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Derry girls, fleabag.
2022. okt. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
After Life imádtam🙏🙏
2022. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, belenézek azokba, amiket írtatok! ☺️
2022. okt. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!