Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2000-es évek elején játszódó...

2000-es évek elején játszódó melankolikus film. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Sajnos túl sokra nem emlékszem belőle. 2000-es évek elején elég sokszor ment a tévében, tippre a HBO-n. Brit, Ír film lehetett, esetleg skandináviai. A végére emlékszem, hogy egy ködös, borongós időben a tengerparton játszódik, ahol valamilyen váróterem is van, nagy ablakokkal. Elég szürreális, így lehet hogy valami kávézó vagy étterem lehetett. Emberek összegyűlnek, és rengeteget beszélnek. Nem tartom kizártnak, hogy kamaradráma lehetett. Mintha a távolban lenne egy sziget is, ahová el akarnak jutni. Azt sem tartom kizártnak, hogy a túlvilágon játszódik, de ezt már lehet csak én gondoltam hozzá. Sötéthajú srác a főszereplő. Valamikor a 90-es évek végén, 2000-es évek elején készülhetett. Modern korban játszódik, nem több száz évvel ezelőtt. Dráma, esetleg romantikus szállal.

2022. aug. 13. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ez a film, viszont tudok tök hasonló sorozatot :] The Midnight mass a címe.
2022. aug. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Láttam. És tényleg hasonló a hangulata. :)
2022. aug. 15. 10:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy másik kompos-szigetes, ködös-borús hangulatú film, de szerintem ez sem az, amit keresel. De azért mutatom, mert hátha megnéznéd és tetszene. :)


[link]

2022. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szintén láttam, és igen pont ilyen hangulatút keresek. De ugye ez nagyon új film 2017-es, amit én keresek valamikor a 2000-es évek elején láttam. HBO mondanám, mert leginkább ott mentek napközben is filmek. Ami még eszembe jut hangulatilag az a Egy makulátlan elme örök ragyogása és a Trainspotting. Illetve találtam egy filmet, ami nagyon hasonlít rá, Éjjel nappal fiatalok(Late Night Shopping). Végén ott a tengerparti jelenet, hangulat is valamelyest stimmel, 2000-es évek elején készült, csak az a bökkenő, hogy elég szabadszájú vígjáték, és nem hinném, hogy ezt napközben leadhadták. Meg aztán nemigazán vígjátékra emlékszem.
2022. aug. 15. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!