Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a Twin Peaks sorozat meglehetősen befejezetlenre sikeredett?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, összecsapták az alkotók az egészet, ráadásul olyanok jártak rosszul a film végén, akik meg sem érdemelték, hiszen "megjavultak" időközben (pl:Ben Horn, Audrey etc.),egy csomó emberől meg ki sem derült, mi lett a sorsa..

Olyanok írjanak, akik kedvelték a sorozatot.

Érveket, véleményeket várok,fikázásokra nem vagyok kiváncsi.


2008. dec. 21. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még gyerek voltam,mikor ment a sorozat,de rendszeresen néztem.Viszont már nem nagyon emlékszem rá.De arra igen,hogy a vége sz@r lett.Befejezetlen és kusza volt számomra.
2008. dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a vége. Pont olyan, mint az élet is, nem mindig azok járnak jól, akik megérdemelnék. Meg amúgy is úgy vagyok ezzel a sorozattal, hogy szerintem minden apró mozzanatát sosem fogom rendesen megérteni, mert annyi dolog van benne, nem elég egyszer látni.
2010. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ÉN sem értettem a végét, hogy Audri szerelmes lesz és meghal meg azt sem ,hogy Cooper (akit mindenki imád) miért lesz gonosz. És arra is kíváncsi lettem volna, hogy mi lett Donával és Jamessel. És, ha már itt tartunk Nagy Ed és Norma kapcsolata is megint szétment. Szerintem Lynch a végét már nem akarta elhúzni, mert a 2. évad ígyis nagyon hosszú (az 1. évadhoz képest) én kusza.
2012. febr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát Cooper azért lett a végén gonosz, mert odaadta a lelkét a szerelméért. Rosszul tette.

Mondjuk tény, hogy vannak benne nem teljesen (vagy semennyire sem) lezárt részek, de hát mondhatjuk azt is, hogy azok a néző fantáziájára vannak bízva.

Különben pont most néztem meg (újra) az egészet, mármint ma értem a végére, szóval még elég friss az élmény :)

2012. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

utolsó kérdező! te netről nézted? és h igen akkor honnan?

(csk mert nem tudok sehonan norálsan letölteni):)

2012. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor még volt Megavideo, akkor ott néztem, legutóbb meg ncore-ról szedtem le. Mondjuk megvan az összes rész vhs-en, csak nincs már hozzá lejátszóm :(
2012. ápr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szokasos problemak miatt dobtak a sorozatot, mint altalaban mindig: az akkori ABC csatorna vezetoi szerint mar kevesebben neztek, es azonnal leallitottak.


Amugy lett volna folytatas, es az utolso resz egy sima szezonzaro lett volna, de mivel David Lych mar tudta, hogy nem lesz tobb resz, megcsinalta a sajat utos befejezeset, amit maradjunk abba, a mai napig nem nagyon tudott senki sem uberelni :) meg az aranylag jol indulo LOST is bebukott sajnos :(

2013. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
allitólag májusban lesz egy megbeszélés , ahol szó lesz a TP sorozat folytatásárol :))) nagyoon várom :)))
2013. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a végét, szerintem ZSENIÁLIS.
2016. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!