Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dooku gróf erősebb volt Darth...

Dooku gróf erősebb volt Darth Vadernél?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anakin simán legyőzte,kezét meg fejét levágta.
2022. júl. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sokan azt pletykálják, hogy Dooku hagyta magát, mert Sidious erre utasította. Aztán maga Dooku is meglepődött, amikor Sidious hátba szúrta. Vader meg a sérülései után már nem lehetett olyan erős, mint előtte volt
2022. júl. 22. 23:34
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A Klónok támadása idején még egyértelműen ez volt a helyzet, de szerintem mire Vader úgymond kiteljesedett a sötét oldalon a Klónok háborúja végére, már erősebb volt mint Dooku.
2022. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is érdekes, hogy Dooku lazán kiütötte Obi-Want a film elején, aztán mégis Obi-Wan lesz, aki legyőzi Anakint a végén.
2022. júl. 23. 00:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. júl. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dooku hagyta magát anakin ellen elég vicces. Egyértelműen anakin már jobb volt nála. Bizonyitja, hogy mikor palpatine griveoussal beszélget mondja neki griveous hogy dooku gróf meghalt elfogjak bukni a háborút stb erre mondta sidious ,hogy aki lesz tanítványa (anakin) már erősebb sokkal mint dooku gróf.
2022. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akár hazudhatott is
2022. júl. 23. 12:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én eskü nem értelek kérdező egy a könyvben sem és a filmben sem mondanak olyat, hogy dooku hagyná magát ez egy hülyeség.

Anakin legyőzte.Palpatine is megmondta hogy erősebb nála ennyi és kész nincs itt dooku részéről semmiféle hagyom magam dolog.

2022. júl. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Itt a gyakorin olvastam egy kommentben, hogy Dooku hagyta magát.


Dooku még Yodával párbajozott az előző részben. A Sithek bosszúja elején Obi-Want is könnyedén legyőzte. Anakinal meg elbánt Obi-Wan.


Meg Dooku láthatóan jobban bánt az erővel, Vader az erővillámokat sem használta.

2022. júl. 23. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom,hogy anakin miért nyert. Egy jobb volt nála. Kettő a sötét oldalt használta fel ellene a párbajuk végén (düh, harag)amire dooku egyáltalán nem számított.

Mondja is dooku félsz tőlem skywalker haragot érzek benned és félelemet,de nem használod ki és utána dookunak annyi is.

Itt a gyakorin én is láttam egy ilyen kommentet de azon kívül a könyvben nincs erről szó se a filmben sem bármilyen neten lévő star warsos oldalon.

2022. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!