Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kivitelezhető...

Szerintetek kivitelezhető lenne a Professzor terve?

Figyelt kérdés

Üdv!

Nem az arany lopás, hanem a pénzverdés! Ezzel ki lehetne rabolni mit tudom én az MKB? Sokat gondolkodtam rajta, túl egyszerű meg honnan tudja a professzor hogy most ezt a tervet kell csinálni hogy ne jöjjenek be ! Meg szerintem rögtön be törnének a TEK emberei


2022. júl. 11. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha láttad a sorozatot, akkor azt is láthattad hogy maga az akció csak kis része a teljes tervnek. Azt megelőzi egy hosszan tartó megfigyelési és tervezési szakasz, ahogy felmérik az adott intézmény működését lépésről lépésre, majd a lépésekhez kapcsolódó folyamatokat is kielemzik, hogy hol vannak gyenge pontok és mikor lehet beavatkozni a dologba.

De mindenekelőtt a sorozat egy fikció, tehát a valósággal nem kell és nem is fog 100%-ban egyezni, mert olyan fantázia- és látványelemek is vannak benne, ami a valóságban nem történhetne meg.


Önmagában az az elv, hogy ha tudsz szerezni üres bankjegypapírt és le tudod másolni a bankjegynyomási eljárást a tintától kezdve a biztonsági elemekig, akkor rendkívül jó minőségi hamisítványt tudsz készíteni és terjeszteni. Ha pedig konkrétan a rendelkezésedre áll a technológia és minden összetevője, akkor nem hamis pénzt nyomsz, hanem igazit, a sorozatban is ezt csinálták.

2022. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!