Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a neve annak a sorozatnak...

Mi a neve annak a sorozatnak amiben van egy Lan Zhan nevű karakter? Csak ennyit tudok róla XD

Figyelt kérdés

Szóval tiktokon láttam egy videót a sorozatról és nagyon tetszett, de csak a fehér ruhás srác nevét jegyeztem meg XDD

Fent van Netflixen, HBO-n vagy Disney+-on? Van hozzá magyar vagy angol szinkron/felirat?

Valami anime verziót is láttam belőle, annak ugyanaz a neve?



2022. jún. 25. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha beírod a googlébe ezt a nevet,akkor nagy eséllyel megtalálod amit keresel..De tessék:

[link]

2022. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez volt az első dolgom, de a jó esély nem jött be, nem találtam meg. Ha te mégis, akkor bocsesz :D
2022. jún. 25. 17:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Pontosan nem tudom mit láttál..A videótalálatok között sincs az amit megtekintettél?Esetleg ezek közül valamelyik.Az egyik film vagy sorozat a másik anime:

https://www.youtube.com/watch?v=v1iAq7xJx9o

https://www.youtube.com/watch?v=IqquOfFwK0c

2022. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mo Dao Zu Shi

Grandmaster of Demonic Cultivation


Kínai animáció

alapja egy regény, ami elég szoros férfi kapcsolatokat is tartalmaz.

De az író ez és a következő könyve is lenyűgöző történettel rendelkezik. A világépítése fantasztikus, és az animációból kivették a szerelmet. Barátsággá, törődéssé.

2022. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na hát ez a "Grandmaster of Demonic Cultivation" az első találat a googléban....
2022. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 köszi :)

#5 Ja, már látom, csak vak vagyok...


Köszi a válaszokat!

2022. jún. 25. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként könyv is van belőle, pont most végeztem vele, nagyon ajánlom elolvasásra ha szereted az ilyesmi történeteket.
2022. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd megnézem, köszi :D
2022. jún. 25. 20:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!