Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyi idő után töröl a...

Mennyi idő után töröl a Netflix filmet vagy sorozatot, miután értesítést küld róla, hogy egy adott film vagy sorozat hamarosan törlésre kerül?

Figyelt kérdés

Van erről vajon hivatalos adat valahol vagy van valakinek saját tapasztalata? Én egy ilyen értesítés hatására kezdtem nézni egy sorozatot, de van öt évada, és persze sorozatbaráton is nézhetem tovább, csak szeretném tudni, hogy vajon mennyi időt remélhetek neki, bár nem emlékszem már, hogy mikor értesített.


Persze azt is gondolom, hogy minél többen harapnak rá a hamarosan törlésre kerül értesítésre és minél többen nézik az így felcimkézett sorozatokat-filmeket, annál nagyobb lesz azok nézettsége és annál kevésbé akarnák tényleg törölni tán... Vagy nem...? Ki tudja?



2022. jún. 20. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Akkor törlik, ha lejár a licensz. Nézhetik millió ember is nézheti, az a szerződésen nem változtat.
2022. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

[link]

A hivatalos súgó is csak annyit ír, hogy "következő hónapban" kerül le. Vedd úgy, hogy 30 napon belül. A figyelmeztetés pedig nem clickbait és nem trükközés, hanem jelzik hogy lejárt a licenc és ezért nem lesz elérhető a tartalom, addig nézd meg amíg lehet.

2022. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, logikus, amit írtok, hasznosnak is jelöltem!

Így talán nem is olyan gáz, hogy minden más teendőm helyett az említett sorozatot darálom... :D Szeretem a Netflix egy gombbal következő részre ugrási lehetőségét, ahogy a tíz mp. előre-hátra ugrási lehetőségét is szeretem! :) Bárcsak közben a többi teendőm is elvégezné magát...! :)

2022. jún. 20. 11:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!