Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehetnének olyan képesség...

Hogy lehetnének olyan képességeim, mint a Stranger Things sorozatban Tizinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy lehetséges és sok gyakorlással fejleszthető magasabb szintre. Hogy kezdjek hozzá? Milyen ötleteitek vannak?

2022. jún. 9. 07:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#10


Mivan?

2022. jún. 10. 14:39
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
#10 azért nem kell ennyire végletekben gondolkodni, a kérdező is csak trollkodik
2022. jún. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#12


Ez nem trollkodás, tényleg komolyan gondolom

2022. jún. 10. 19:56
 14/20 anonim válasza:
86%

Akkor nagyon buta vagy, ha azt hiszed ilyen létezik.

Tényez a két opció van: vagy trollkodsz vagy még kisgyerek vagy és nem érted mi a valóság és mi nem

2022. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%

sokan tagadják a mágia hatalmát, lelki szegények...


persze az oké hogy valami kreol bőrű skizofrén (három személy egyszerre?) embereket támaszt fel meg vizet borrá változtatja, de hogy valaki tényleg képes a jövő lehetőségeit látni, az ki van zárva. egyszer láttak valami tv2-s délelőtti kamu műsort, aztán azt hiszik hogy azok valódi boszorkányok a tv-ben xd

mint amikor valaki üvöltözve tagadja az asztrológiát, közben egyetlen egyszer olvasott valami barom nők lapja cafè cikket hogy ebben a hónapban a szűz sok pénzt fog keresni a bakot megcsalják. és ez nekik nem jött be.


elárulom, az asztrológia a múlt, nem a jövő. nem jóslás, ez az ember lelke, belső énje, ezeket mutatja. persze olvastam szakirodalmat, és összetettebb mint amit a túlművelt emberek hisznek róla.

2022. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem lehetne.

Én is nagyon boldog lennék ha lenne "tizi-erőm", de fogadd el, hogy nincs ilyen.

Vagyis most biztos nem.

2022. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem nem tetszik annyira tizi ereje ha választani kéne szupererők közül tuti nem ezt választanám
2022. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%

Hát én pedig igenis a telekinezist választanám:DD


Most milyen állat már hogy egy helikoptert elbír.

2022. júl. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom, hogy lehetséges"

Rosszul tudod.

Ugyan abban nem vagyok teljesen biztos, hogy lehetetlen agyi folyamatok segítségével a külvilággal energiát közölni, de ha lehetséges is, az agy nem termel annyi felszabadítható energiát, hogy azzal akár csak 1 centire is felemelj a levegőbe egy embert. Ráadásul az is kérdés, hogy az agy által termelt, alapvetően bioelektronikus energiűt miként lehetne mozgási energiává transzformálni segédeszköz nélkül.

De ameddig a többség arra sem képes használni az agyát, hogy alapvető logikai összefüggéseket átlásson, addig ne akarjunk mi telekinézist. :D


Neked pedig első körben javaslom a természettudományos műveltséged fejlesztését! Kezdhetnéd mondjuk a 7.-8.-as biológia, fizika, és kémia tankönyvekkel.

2022. júl. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%

19


"Mert kevés a hitetek.Mert bizony mondom néktek: Ha akkora hitetek volna, mint a mustármag, azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen amoda, és elmenne; és semmi sem volna lehetetlen néktek."

2022. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!