Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Rocktábor - Záróbuli játékka...

A Rocktábor - Záróbuli játékkal kapcsolatos szavazást hol találom meg a Disney honlapján belül? HELP!

Figyelt kérdés
Reggel óta keresem. Olyan klassz lenne egy Demi gitár, de nem találom.
2010. szept. 18. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

a főoldal jobb oldalán volt :)

2010. szept. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs ott:(
2010. szept. 18. 17:56
 3/7 anonim ***** válasza:
én se találom :/
2010. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én megtaláltam de nem érkezett meg a regisztrációs e-mail :/ nektek?
2010. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

de megjön az....csak órák kérdése:)...nekem 12 től most jött e-mail..szal nyugi:)


amúgy most az 1film alatti gitárokat vagy a 2nap alattiakat kell elküldeni?

mert akkor 6x nézzem meg egymás után..kicsit unalmas lenne...mert én 1 film után kűldtem el a gitárok számát...

remélem ígyvan és nem a 2napos:/

2010. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenki ezt kérdezi hogy csak az egy film alatti gitárokat kell-e hát persze hogy azoknak a száma kell!!!! :S komolyan ennyit nem értetek meg máragy 5x-re olvasom hogy nem tudja vki hogy kell -.- komolyan emberek... a többi csak ismétlés hogyha valaki le maradna róla ő is tudjon játszani ennyi :S
2010. szept. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Santiago LA. válasza:

én meg már 3 helyre írom le hogy 2 napos....a disney honlapján is ott van,hogy szept 18 és szept 19 -én összesen hányszor látod a gitárokat.Ha nem hiszed el olvasd el ott van fehéren feketén.

És itt valaki azt mondta hogy ismétlés...A film ismétlés persze de a gitárok a film során mindig más időpontban jelennek meg és csak szólok hogy nem is ugyanannyiszor.

pl szombat reggeli adásban 10x viszont a délutánin csak 8x..a többit nem mondom el.

Üdv

2010. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!