Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok Kristen Stewart...

Mit gondoltok Kristen Stewart és Dakota Fanning új filmjéről a The Runaways-ről?

Figyelt kérdés
nekem nagyon teccik kicsit változtam tőle más lett a stílusom meg a szokásaim:D:D nektek teccet?
2010. szept. 17. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintme marha jó. Egyrészt élmény látni, hogy Kristen S. végere nem egy agyhalott szerepét kapni, mint a tvájlájtban, másrészt mindkét csajnak, főleg Dakotának eszméletlen jó a hangja. Meg sztem jól visszaadja az akkori kor rock-érzését. Főleg hogy ugye a Runaways volt az első ilyen női banda. Jó film :)
2010. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó a film .. Nagyon tetszett.. csak az a baj hogy mág magyarul nem láttam és így is kííívácsi vagyok rá mert van egy-pár dolog amit nem értek...
2010. nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 arockörök válasza:
Szerintem ku.va jó! Imádom azt a filmet! Az első tetoválásom (2 éve) a szimbólumuk volt. ( [link] ) Kedvenc filmem. Kristen szerintem ebben a filmben volt igazán önmaga. Ez a stílus illik hozzá, és szerintem Dakotához is. Jól állt neki ez a Bardot-Bowie keverék stílus.
2013. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak most láttam. Ha J.J. szerepét nem Hollywood történetének legtehetségtelenebb lénye kapja meg, akár élvezni is tudtam volna, így azonban, bármennyire is szeretem a stílust, illetve Dakotát, erősen küzdöttem a kikapcsolás/ törlés ellen.
2014. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!