Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Spanom Csaja filmhez (r5-lin...

A Spanom Csaja filmhez (r5-line-coalititon) hol találok angol feliratot?

Figyelt kérdés
Már mindenhol néztem neten, de csak CAM-os típushoz találtam és az nem jó mert nem is azt mondják a filmben..
2008. dec. 18. 19:34
 1/6 anonim válasza:

Szia

itt a felirat:

[link]

2008. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ISTEN VAGY !!!!! KÖSZÖNÖM
2008. dec. 19. 14:25
 3/6 A kérdező kommentje:

WÁÁÁÁ!! Ez sem jó.. :(

1. nem is játssza le a feliratot pedig ua. a neve az avinak is.Pedig VLC-vel még nem volt gondom.

2.Nem is azt mondják mint ami a feliratban van benne..

2008. dec. 19. 14:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is szenvedtem aztán feladtam és megnéztem felirat nélkül. Úgy is nagyon jó.

amúgy én csak spanyolt találtam, az összes angol felirat fordító progival lett átfordítva spanyolról.

Végül feladtam kb:30 feliratos honlap átbogarászása után.

2008. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia

én küldtem a linket

érdekes nálam jó, persze lehet hogy más verzió a film ami nekem megvan.

2008. dec. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha tényleg a verzio a gond akkor töltsd le a subtitle workshop-ot, nagyon egyszerű a kezelése és minden megoldható vele, ami feliratokkal kapcsolatos. De mint már írtam, nekem semmi sem vált be. Bár én már kb: egy hónapja néztem.
2008. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!