Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nincs meg valakinek dvd-n,...

Nincs meg valakinek dvd-n, videón, bármilyen formában a Halálos hétvége (Class Warfare) című film, teljesen mindegy milyen nyelven . Stb!?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 13:32
 1/8 anonim válasza:
2010. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaj te egy tündér vagy! komolyan, nagyon nagyon szépen köszönöm ezt a linket. Nem tudod elképzelni, most mennyire ,,szeretlek".
2010. szept. 17. 14:44
 3/8 anonim válasza:

A tündértől nagyon messze állok.Ami a tűzes szenvedélyt illeti,el fog jönni a mi időnk. Feltéve,ha addig nem követsz el halálos bűnt.Mert akkor már én sem tudlak megmenteni.

bye B)

2010. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez érdekes volt. már le is töltöttem a filmet. annyira jó. 6-7 éve próbálom megszerezni, pedig csak körül kellene nézni a neten.
2010. szept. 17. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
most elkezdtem nézni ezt a filmet, de nem az amit én keresek. esetleg más link?
2010. szept. 17. 20:47
 6/8 anonim válasza:

Pedig az a Class Warfare.Van még egy a Dead Weekend: [link]

Ez TV-film,én sem találtam meg a neten.Annyira pocsék film lehet,hogy nem foglalkoznak vele.


És van egy 3. de ez egy horrorparódia: [link]

A rapidos linkek jók.

De szerintem te a Dead Weekend-et keresed.Vagy ha nem,akkor nem a halálos hétvége a magyar cím.

2010. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igazad van ez a horror.A feltöltő hibázott.Nem hiszem hogy DVD-n kiadták.

Hát,akkor újabb 7 év... :)

2010. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát azért köszi szépen:)
2010. szept. 18. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!