Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Még gyerekként, olyan 2004-2008 között szerettem egy filmet, aminek nem emlékszem a címére és nem tudom megtalálni. Nem tudom mikor készült vagy kik voltak benne a színészek, de részletekre emlékszem. Egy nő megkéri egy volt barátját, hogy vigyázzon a kislányára. Eleinte a férfi és a kislány nem igazán jönnek ki jól egymással, amikor a kislány esti mesét kér. A férfinak sajnos nincsenek gyerekkönyvei, ezért elkezd kitalálni egy történetet, amit a kislány felvesz magnóra talán. Közben megismerkedik egy nővel, akit megkér, hogy gépelje be a történetet és meg is próbálja a 2 felnőttet összehozni. A film csattanója, amikor kiderült, hogy valójában a férfi a kislány apja. Nagyon megszerették egymást, a kislány nem is akar elköltözni a férfitól, és a film végén vissza is kerül hozzá.

Emlékszem talán még egy Gokart jelentre, amikor versenyeznek a gépelős nővel, és nagyon megmaradt amikor egymás mellett sétálnak és a kislány összeteszi a két felnőtt kezét, akik onnantól kézenfogva sétálnak.

Nagyon aranyos film volt, remélem valaki tud segíteni.

Köszönöm! :)



2022. ápr. 27. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerős, de próbáld meg innen kikeresni:

[link]

(Az évszámokat állíthatod.)

2022. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Mindenképpen talán (2008) ?


[link]

2022. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt láttam, tényleg nagyon aranyos. A kis kerítőnő elvileg a címe, de nekünk megvolt dvd-n (boltban vett, nem másolt) és azon Huncut angyalka volt a címe.

[link]

Online is megtaláltam: [link]

2022. ápr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! A kis kerítőnő lesz az :)
2022. ápr. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!