Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a régi filmnek...

Mi lehet ennek a régi filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sajnos a film korát nem tudom besaccolni, rémlik, hogy rossz képminőségű volt, én pedig vagy a kilencvenes években vagy a 2000-es évek elején láthattam a tv-ben. Az alapszituációból annyi maradt meg, hogy pár férfi, talán haverok, olyan vállalkozásba kezdenek egy kikötő közelében, hogy mindenféle cuccot vásárolnak fel. Mintha zálogház lenne, ám semmit sem adnak el csak felvásárolnak. Egy emlékezetesebb jelenetében egy kisfiú egy lopott kutyát akar eladni nekik, hogy legyen pénze kajára.

Hogy pontosan mi volt a szereplők célja ezzel a fura zálogházzal arra nem emlékszem. Rémlik, hogy egy ismerősük, egy nő majdnem az összes vételt lekamerázta. Illetve a film végén felbukkantak náluk rosszfiúk is, akik fegyvereket adtak volna el, és ekképp buktatták le hőseink az alvilági hálózatot. Ám, hogy a hősök végig a rend fenntartói voltak-e, és az álcázott zaci csak arra kellett, hogy leleplezzék az alvilági fejeseket, abban már nem vagyok biztos.



2022. márc. 20. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!