Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volta ennek a tudományos...

Mi volta ennek a tudományos fantasztikus, tv-sorozatként (is) leadott filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Legalább 10 éve vagy régebben láttam a tv-ben egy fantasztikus jellegű filmsorozatot.

Kupola? Burok? Vagy valami hasonló volt a magyar címe.


A történet szerint -amire még emlékszem- a föld egy részén vagy egy város bizonyos részein mintha egy láthatatlan félgömb alakú burok -energia mező- zárta volna le az ott élőket. Talán meg is változtak mentálisan a burokban maradtak, és se kijönni se bemenni nem tudott senki. Vagy csak bizonyos képességekkel rendelkezők tudtak áthatolni rajta.

Olyan is rémlik, hogy kívülről megjelent a katonaság is, és talán lőttek is a burokra, de az elnyelte és hatástalan volt. (Persze lehet, hogy az idő múlása miatt ez más filmekből mosódik be az emlékeimbe.)


A filmnek több része volt, de aztán mintha bőven a vége előtt megszakították volna és nem adták le a sorozat további részeit.


Szívesen megnézném a teljes sorozatot, de nem tudom a címét.

Ha valaki a fentiekben írt -zavarosnak tűnő- foszlányok alapján tudja, hogy melyik film(sorozat) lehetett az, legyen szíves írja meg. Köszönöm előre is.



#sorozat #tudományos fantasztikus sorozatok #burok, gömb, kupola
2022. márc. 18. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Under the dome? Stephen King feldolgozás

[link]

2022. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igen ez volt az.

Úgy látom, több évad készült el belőle. Én csak a TV2-őn vetített részeket láttam. Örülnék, ha magyarul megtalálnám a teljes sorozatot, azaz a többi évadot is.

2022. márc. 18. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
ncoreon fent van az összes magyarul is.
2022. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!