Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan oldal hogy 1 film...

Van olyan oldal hogy 1 film tartalmából fel ismeri a film címét?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
Igen, gyakorikerdesek.hu
2010. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ó ezt én is tudtam de vannak filmek amiket a tartalmukat leírtam de nincs válasz hogy mi a film címe. Egyszerűen nem tudja senki.
2010. szept. 12. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
ird le ide is
2010. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Régi film, ennek a címét és letöltö helyét keresem?


Nos, van 1 csávó, ki fogva tart 1 lányt a lakó kocsijába, mert a lányt magának akarta, a film végén megöli a lányt és 1 kocsi csomagtartójába rakja a holtestet, a fiu régen szerelmes volt az anyjába, és a leges legvégén az anyja betoppan a fia lakó kocsijába és fegyvert fog fia elé, nem mutassák azt a rész hogy lepuffantsa de ez történt, nos a lány sokszor el akart szökni a fiútól de mindig elkapta és nem is tudom de asszem kapott is. volt benne olyan rész mikor a csaj levágta a haját olyan rövidre mint a fiu anyjáé volt és be festette feketére, szülinapja volt a fiunak, a lány pedig felköszöntötte tortával, és mikor eljött az az idő mikor szeretkeztek volna a csávó félre dobta az elrabolt csajt, Én ezt a filmet rég láttam video kazettán, de azon az a film cím szerepelt hogy A stoppos visszatér, de nem hiszem hogy az lenne mert van ilyen film de nem az a film tartalma amit én mondok. tippeket válaszokat elöre is kössz.

már 1x leirtam csak ujra regiztem ide

2010. szept. 12. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
a filmkatalógus fórumjain próbálkozz, ott gyakran tudnak segíteni
2010. szept. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!