Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe? (western?)

Mi a film címe? (western?)

Figyelt kérdés
Nagyon régen kb. 10-14 évvel ezelőtt láttam. Szerintem valami western film lehetett. Nem tudom miről szólt csak annyi rémlik, hogy volt benne egy férfi aki valami levelet diktált egy másik embernek. Tehát volt vele mindig egy személy, talán egy gyerek vagy egy fiatal fiú, aki mindent leírt amit ez a férfi mondott. A férfi mindig harmadik személyben beszélt magáról ha diktált. Most csak nevezzük Bill-nek. Mindig szólt a fiúnak, hogy írja amit mondani fog. A férfit végül meglőtték és akkor is odahívta az írnokot és diktálta neki, hogy ...Bill megsebesült stop, Bill meghal stop.. Tv-ben láttam magyar szinkronnal, így feltételezem, hogy ismertebb film.
2022. febr. 20. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
2022. febr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!