Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Keresztapa filmeket megnézzem?

A Keresztapa filmeket megnézzem?

Figyelt kérdés
17 leszek, még nem láttam, de tudom, hogy vannak benne csúnya részek, pl.vér. Mennyi van benne, mennyire nézhető?

2022. febr. 14. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gengszterfilm, szóval előfordulnak jelenetek mikor emberek erőszakos halált halnak benne.
2022. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes mindenképp. Sok nincs bennük amúgy, csak annyi ami feltétlen kell, de nem erre építenek a filemk.
2022. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ha a műfajod a Maffia filmek csak akkor


Ha igen akkor tetszeni fog nagyon


Ha pedig nem akkor unni fogod

2022. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan megnézheted és jó filmek. Inkább a híradót ne nézd abban sokkal durvább dolgok vannak és az igaz is nem csak kitalált történet. Na jó kivéve a kormány propaganda mert az 99 százaléka kitalált hazugság. 😂😂😂
2022. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nincs benne sok vér. Én is láttam, mert a szüleim szerint ez alap és mindenkinek látnia kell, és lehet van benne valami mert a minden idők legjobb filmjei listán az első helyen szerepel a mafab oldalán. Amúgy jó film, de szerintem nem olyan nagy durranás.
2022. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legokosabb embernek akit ismerek az a kedvenc filmje. Én is szeretem de nekem inkább a remény rabjai és a halălsoron jön be. Egyébként filmekben kötelező darab .szóval mindenképp
2022. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alapműveltség, úgyhogy igen. Ha nem tetszik, akkor elég az elsőt. :D
2022. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem amíg nem vagy 18 ne nézd meg, nem véletlenül van kint a 18-as karika sem! Ezt vedd figyelembe mielőtt marhaságot csinálnál.


Csak ugratlak tesó nézd meg nyugodtan jó film! :)

2022. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!