Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok már A tinder csaló...

Láttátok már A tinder csaló című filmet? Mi a véleményetek róla? Kerültetek már ilyen beteg emberrel kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Tegnap néztem meg. Szerintem eléggé el volt húzva és nem tetszett annyira a történetmesélési stílusa (hogy végig a lányok narrálták), a pali nevetséges módon viselkedett (bár, ha azt vesszük egy rosszindulatú zseni volt), az első lány teljesen meghülyült a szerelemtől, a másodikat kidobták, ott volt harmadik kerekeskedni, erre pénzt küld....A csaj, aki végül lebuktatta, ügyes volt

Ami engem meglepett, hogy ez egy valódi sztori és Simon benne a valódi Simon, nem csak egy random színész. Ami végülis talán értelmezhetővé teszi, miért láttunk mindent a női perspektívából és miért nem volt olyan, hogy most Simon beszél és mondja el az indítékait, gondolatait, csak ilyen bejátszott, megismételt felvételek voltak róla.

Ami a filmet illeti, szerintem ez ilyen általános iskolás erkölcstanra jó oktatófilm lenne lányoknak, hogy hogyan ismerjék fel a szélhámosokat, van egy ilyen tanító jellege. Sajnos sokan naivak, szóval akár középiskolás vagy felnőtt emberek is tanulhatnak belőle.

Így, józan ésszel nézve nem volt annyira izgalmas, talán úgy jobban élvezhető lett volna, ha a pasiról nem tudjuk előre, hogy szélhámos, hanem menet közben világosodunk meg, addig csak gyanakodnánk.

Összességében ilyen 10/6-ra értékelném a filmet

Saját tapasztalatom nem volt ilyen emberrel, magamat ismerve, nem is lesz. Ha valaki gyorsan mézes-mázoskodik, az megy a levesbe, letiltom/ megmondom neki, hogy ezzel álljon le, én nem tartok itt, ha erőszakoskodik, megszakítom vele a kapcsolatot. Lehet azért csinálom ezt, mert a családom nem ez a szeretetteljes, dicsérgetős, érzelmes közeg, de ilyen szitukban kifejezetten hálás vagyok ezért, mert így legalább gyanús nekem, ha valaki túl hamar intenzív érdeklődést mutat felém.

2022. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vortrex ***** válasza:
93%
Rengeteg ilyen ember létezik, akik gátlástalanul verik át és használják ki a nőket szerelmet ígérve, nincs ebben semmi hihetetlen. Egyedül a módszere volt filmbeillő, de mindent leszámítva egy közönséges kókler, hemzseg tőlük a világ.
2022. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
A film alapján simán lehet, hogy pszichopata de nem biztos. Mindenesetre elég nagy csotány a pali.
2022. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére engem eddig messziről elkerültek az ilyen beteg aranyásók, igaz, tettem is érte, hiába élek magyar szinten jól, igyekeztem anyagilag minél átlagosabb képet mutatni kifelé.
2022. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!