Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik látták az Eufóriát,...

Akik látták az Eufóriát, lenne néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
Honnan jött rá Nate, hogy az apja lefeküdt Jules-szal? Meg miért csókolta meg a karnevál után, ha ennyire utálja? Összeségében ti melyik szereplőt kedvelitek legjobban és kit nem?
2022. jan. 31. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Maddy, Feczo, Kat és Lexi - őket kedvelem.

Akit utálok az Cassie mert halálra idegesít hogy ennyire szánalmas a karaktere 0 személyiséggel.

Nate apját se szeretem meg Julest sem szerintem túl van értékelve a karaktere.

Amugy szerintem Nate nem biztos a nemi identitásában, SPOILER amikor viszik a kórházba Cassie helyett néha Jules van bevágva, ez az a szál amugy amit én se annyira értek.

2022. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 N!na023 ***** válasza:
28%

Szia!

Szerintem onnan jött rá Nate, ha jól emlékszem, amikor az apjához bement, és megtalálta azt a videót amiben felveszi hogy szexelnek.


Igen, elég kérdéses Nate identitása mivel megcsókolta Julest, de valójában ő fiú.😁

2022. febr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nate titokban már gyerekkorában megtalálta az apja szexvideóit, és késõbb is nézte õket.

Nate beleesett Julesba, de teljesen össze van zavarodva a szexualitását illetõen. Mivel Jules egyértelmûen kifejezte, hogy Nate-tõl nem akar semmit (miután megtudta, hogy vele levelezett ezer éve), Nate egybõl védekezõ üzemmódba kapcsolt, megfenyegette Julest, és úgy tett, mintha nem érdekelné. (Viszont vannak jelek, amik mégis mutatják az elnyott érzéseit, pl. amikor Julest mutatják Cassie helyett a bevágásoknál, amikor viszik a kórházba.) Nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt sem, hogy Nate egy erõsen mentálisan sérült, (nárcisztikus) személyiségzavaros karakter, tehát nem várhatjuk tõle, hogy logikusan viselkedjen, mint egy egészséges, « normális » ember.

Egyébként Maddie már az elsõ évadban dickpiceket talált Nate telefonján, úgyhogy nem értem, miért lep meg valakit, hogy Nate nem hetero. Még ki is beszélik, hogy « sexuality is a spectrum », aztán Nate berág rá, azt hiszem, akkor történik, hogy fojtogatni is kezdi stb.

Engem nagyon érdekel, mit hoz ki a sorozat Nate személyiségébõl, hogyan dolgozza fel az egész Jacobs-család Cal traumáit, vagy ha nem dolgozzák fel, hova fut ki a történet.


A kedvencem egyébként Lexi, õ az egyetlen karakter, akit tényleg szeretek. De a többi karaktert is nagyon érdekesnek találom, különösen tetszik a sorozatban, hogy olyan komplexek a karakterek, hogy egyszerre képes az ember utálni õket és együttérezni velük.

Rue-t, Maddie-t és Fezt is bírom, Kat és Cassie túlnyomórészt irritál; Julest az elsõ évadban még inkább bírtam, mint nem, de a második évadban végig ellenszenves; Nate-et és Calt nyilván sose szerettem, õk szándékosan negatív karaktereknek vannak megírva, mert úgymond « megbocsáthatatlan » tetteik vannak, viszont õk nem irritálnak, inkább érdekesnek és tanulságosnak találom a történetüket.

2022. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!