Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ajánlana pár filmet?...

Valaki ajánlana pár filmet? Elsősorban horror/thrillerekre vagyok kíváncsi, amik ha lehet, esős vagy havas környezetben játszódjanak. Fakó szinekkel, nyomasztó atmoszférával.

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem ezt a szilvesztert filmezéssel töltöm, valami ilyesmikhez lenne most hangulatom.

Egy komoly kikötésem van. A film minimum 2000-es évekbeli lehet. 2000 előtti filmeket már vagy láttam, vagy már a gyengébb megvalósítás miatt nem tudok rajtuk szórakozni.


2021. dec. 31. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Örvény- Maelström

Bestiáda

Emlékszem rád

Hull a hó

Paranormal Activity: Next of Kin 2021

Halálhegy – A Dyatlov-rejtély

2022. jan. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

10. válaszoló!

Nos, ezek közül sajnos nem, csak egyet, de... mindenki kapta a pozitív értékelést aki adott tippeket.

A 6. válaszoló három linkje közül az egyiknél feldobott egy "Bezárva" c. filmet, azt néztem meg. Hangulata jó, története kevésbé, illetve a felétől összecsapott.

Ezen kívül újra lett nézve néhány régebben látott film. "Fekete víz" "A köd" illetve a "Méh" Utóbbi inkább művészfilm, lassú tempó, nagyon átjövő atmoszféra, de a film történet ügyileg elég bugyuta. Igazából nekem most a nyomasztó atmoszféra volt. A felsoroltak közül mindegyiknél hibátlanul működött.

Valamint Stephen King-től a Ragyogás, kiemelkedik mindegyik közül, csak picit hosszú ugyebár.

Az ide érkezett filmek közül egyedül a 4. válaszoló "Kelepce" című filmje ragadt meg előzetes alapján, azonban őt még csak letöltöttem, megnézni még nem sikerült.

Továbbá "A dolog"-al szemezek még, meglátjuk.

2022. jan. 2. 20:48
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki küldött filmeket, jöhet még több is nyugodtan.
2022. jan. 2. 20:51
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

A Dolog (eredeti) nagy klasszikus a témában, ahogy a Ragyogás és A köd is.

A Kelepce nekem ugyan nem tetszett, csak a havas háttér miatt jutott eszembe. A Wind River nagyon jó, de nem túlságosan nyomasztó. A Fekete Cadillac átlagos, könnyen felejthető film, de hozza az általad elvártakat (nyomasztó atmoszféra, hó, éjszaka).

Jó szórakozást!

2022. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
2022. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%

ez is egy kedvenc:

Egy gyilkos emléke 2017

https://www.youtube.com/watch?v=zqWdrispQuE

2022. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Elszigetelve, Abgeschnitten / Cut off
2022. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
No Exit 2020
2022. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!