Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Brian élete másnak sem vicces?

A Brian élete másnak sem vicces?

Figyelt kérdés
Én vagyok az egyetlen, aki nem találja viccesnek a Brian életét? A Gyalog galoppot imádom, de a Brian élete valahogy nem tud megnevettetni. Már kezdem azt hinni, valami baj van velem.

2021. dec. 31. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig a Brian élete volt viccesebb. Bár én nem szeretem egyiket sem igazán. Távol áll tőlem ez a humor.
2021. dec. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Abban nem értek egyet, hogy a Brian nem vicces, de abban igen, hogy a Gyalog sokkal jobb.
2021. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem te vagy az egyetlen, aki nem találja viccesnek. Olyan is van, aki csak az egyiket látta, vagy egyiket se, meg akinek egyik se tetszett, vagy csak az egyik.


Nekem hiányoznak az ilyen vígjátékok. Manapság az Adam Sandleres, szarós-baszós-fikázós "vicci" filmek mennek itthon a csatornákon, 500x-or ismételve.

2021. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekem az volt.
2022. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!