Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sólyomszem sorozat utolsó...

A Sólyomszem sorozat utolsó részében, Clint oda adja az órát a feleségéne aminek a hátulján a SHIELD lógója van. Laura Barton SHIELD ügynök volt?

Figyelt kérdés
A képregényekben nem vagyok jártas sajnos. Ha valaki tudd erről valamit kérem írja meg.

2021. dec. 24. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen én úgy olvastam hogy ő volt a 19es ügynök és hogy az benne van a képregényben is
2021. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2021. dec. 24. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Kiderült, hogy ő volt a 19-es SHIELD ügynök. A 19-es ügynök a képregényekben Bobbi Morse vagyis Mockingbird volt, aki rövid ideig Clint felesége volt. (Mivel Bobbi feltűnt az MCU-ban, pontosabban a SHIELD ügynökeiben, így a két karakter nem azonos, inkább csak egy jópofa utalás volt a képregényolvasóknak.)
2021. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2021. dec. 25. 15:53
 5/5 anonim válasza:

Barbara "Bobbi" Morse egy kitalált szuperhős, aki a Marvel Comics által kiadott amerikai képregényekben szerepel. A karakter először az Astonishing Tales #6 című filmben jelent meg 1971-ben, mint Ka-Zar mellékszereplője és későbbi szerelme, a biológiából doktorált. Hamarosan kiderül, hogy ő a S.H.I.E.L.D. magasan képzett 19. ügynöke, aki 1976-ban a Huntress becenevet kapta a Marvel Super Action #1-ben, és Mockingbird-et a Marvel Team-Up #95-ben 1980-ban, mielőtt több Bosszúálló csapat tagja lett volna. , rövid időre összeházasodtak, majd elváltak Clint Bartontól / Hawkeye-től.


Forrás:

[link]

2023. márc. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!