Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismertek véletlenül...

Nem ismertek véletlenül valamilyen jó MAGYAR nyelvű filmet ill. sorozatot ajánlani Netflixen?

Figyelt kérdés

Ami érdekelt volna az mind max magyar feliratú, de nem szinkronizát. Tudtok jó magyar szinkronos filmet ill. sorozatot ajánlani?

A nagy pénzrablást láttam már, ill a Winx Sagat is és a Korona felét. Nálam kihalt a magyar szinkronos filmek, sorozatok.

Várom az ajánlásokat! (Rövid véleményt is szeretnék kérni hozzá, köszi :) )



2021. dec. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szexoktatás - Tinik szexuális problémái vannak a fókuszban. Nagyon szókimondó, ha prűd vagy, akkor nem neked való. Egyébként zseniális.


Te - Egy pszichopata srác kinéz magának egy lányt, és elkezdi stalkalni. Az első évad nagyon jó, a második gyenge, a harmadik elfogadható.


Squid game - élet-halál harc egy játékban a milliárdokért.


Nő a házban szemben az utca másik oldalán a lánnyal az ablakban - egy szatírája a "nő az ablakban" "Lány a vonaton" stílusú filmeknek, de szerintem nagyon jó.

2022. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a Lost in space-t. Nem egy hatalmas durranás de van benne izgalom, nézhető.
2022. febr. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyikünk hazudik, baker street-i vagányok(kicsit horror), az örökösnő álarca mögött, outer banks, 13 okom volt(depis), szuperhőst nevelek, vér és víz, halott vagy
2022. febr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
telhetetlen-nagyon vicces és izgalmas sori
2022. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!